Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi a teendő, ha egy pasi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a teendő, ha egy pasi nekiáll szidni a vőlegényem? Miért csinálják ezt egyesek?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


A páromnak volt egy balesete még sok éve, azóta nos vannak problémái, biceg, és látszik a lábain, hogy nincsenek teljesen rendben, a kezeivel is vannak apróbb gondok.

Minket ez abszolút nem zavar, én odáig vagyok érte ezekkel a dolgokkal együtt, és aktív életet élünk (szabadidő terén is - rengeteget kirándulunk, járunk biciklitúrákra, minden szép időjárású hétvégére szervezünk valami kimozdulós programot - és az ágyban is), szóval semmi befolyással nincs az életünkre azon kívül, hogy rendszeresen kell időt szakítania gyógytornára, meg évente egyszer elmegy kontrollra.


Valamiért viszont időről időre felbukkan valami pasi, aki beleköt. Vagy a kinézetébe, hogy vannak látható nyomai a balesetnek, vagy kitalálja, hogy biztos béna és nem tudunk semmi mozgós programot csinálni, vagy valami hasonló.


Na most egyrészt itt nem teljesen értem a problémát...

1. Miért foglalkozik ennyit egy heteroszexuális férfi egy másik heteroszexuális férfi külsejével és teljesítőképességével? Vagy akkor nem is heteroszexuális? (Félreértés ne essék, semmi bajom a homoszexuális emberekkel, sőt, épp azt nem értem, hogy ha az, akkor miért nem vállalja?)

2. Honnan veszi, hogy akinek van valami baja, az onnantól csak fekszik otthon és nyög?

3. Miért akarja más helyett eldönteni, hogy annak ki/mi tetszik?

4. Tegyük fel, hogy abban igaza van, hogy nekem tök rossz vele lenni. És? Ez miért érdekel egy kvázi idegent?

5. Mit vár a beszélgetésről? Oké, őt valamilyen megmagyarázhatatlan okból zavarja, hogy a párom ilyen. Nem értem, de rendben. És hogyan tovább? Azt hiszi, ha beszól, akkor varázsütésre elmúlnak a maradványtünetek? Vagy mi a cél?


De oké, fura emberek vannak a világban, nem kell mindenkit megérteni, nem is ez a lényeg.


Hanem hogy mit lehet kezdeni ezekkel?

Online teljesen jól működik, egyszer figyelmeztetem normálisan, ha tovább nyomatja, akkor szó nélkül letiltom, semmi probléma.

Na de élőben?

Ha kedvesen kérem, hogy ne mondjon ilyeneket, akkor meg se hallja.

Ha határozottan de normálisan, akkor meg se hallja.

Ha határozottan, nem túl kedvesen, akkor meg jön az aduász "mi van, megjött?" illetve a "hát, látszik hogy tényleg nem tud kielégíteni a pasid", majd folytatja.


Bántani nem bánt a dolog, mi ketten tudjuk, hogy semmi baja a páromnak, és én így szeretem, véleményem szerint aki szidja olyasmi miatt amiről nem tehet, az csak a saját szegénységi bizonyítványát lobogtatja, csak hát néha zsibbasztó ilyenekkel vitatkozni, főleg, hogy abszolút nem értem, ez miért jó.


Hogy lehet hatékonyan leállítani az ilyen embereket?


2018. máj. 15. 14:26
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%

Vannak korlátolt emberek, engem is csúfoltak nagyon sokáig, a legegyszerűbb, ha semmit nem reagálsz, vagy nagyon bizarr módon reagálsz. Azokra nem bírnak mit mondani, mert csak a sértődésre ismernek forgatókönyvet.


Pl egyszer egy srác hozzám vágta, hogy én biztos a kutyámmal dugok (soha nem volt kutyám). Egyértelműen hülye volt, úgyhogy mondtam neki, hogy persze, imádom kutyával csinálni, miért ő talán nem? Kölcsön adjam a kutyám, szeretné ő is kipróbálni? Tényleg jó, imádni fogja. Lehetőleg hangosan, mindenki előtt, akkor ő fogja magát megalázva érezni.


Ezek annyira beteg reakciók, hogy inkább otthagynak a francba. De az is működik ha keresztül nézel rajtuk. De én imádom sokkolni az embereket, imádom az arcukat, ha olyan választ adsz komoly arccal amire nem számítanak. De ezt maximum kései kamaszkor vagy huszonév elején tudom elképzelni, 30 felé az emberek többségének van jobb dolga, mint a párod testi fogyatékosságával foglalkozni. Nálunk pl dolgozik egy fél lábú pali, de senkit nem izgat, mármint nem csúfolják, nem piszkálják, tényleg senkit nem érdekel, hogy fél lábú.


27N

2018. máj. 15. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Ezek primitív emberek, akiket nem is értem, h még mi tart életben. ÉN az ilyenekre mindig azt mondom, h az Isten mindent lát, mindent hal és a sors előbb vagy utóbb de kamatostul visszaadja a gonoszságot. Majd elmennék.
2018. máj. 15. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem azért ilyenek ezek a férfirak, mert téged "túl jó nőnek tartanak a párodhoz", és nem értik, hogy mi tetszik neked egy "nyomorékban" (bocsánat a szóért). Mert ők ránézésre nem tudják, hogy ez az állapot egy baleset következménye, azt se tudják, hogy mennyire aktív életet éltek. Ok, elmondod nekik, de még mindig ott van az, hogy egy sérült emberről van szó, és lehetne egészséges párod is, és miért vagy akkor egy sérülttel. Ezek az emberek felszínesek, ezért nem értik meg, amikor elmondod, hogy semmi befolyása nincs az állapotának az életetekre.


Nem tudom, hogy mit kezdhetnél velük, vannak ilyen felszínes emberek, ők ilyenek.

2018. máj. 15. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:

#1

Ez nagyon jó, tuti kipróbálom egyszer, köszi :D

Huszonévesek vagyunk amúgy, de ne tudd meg, szólt már be neki 50+os ember is...


Köszönöm a válaszokat!

2018. máj. 15. 14:49
 5/14 anonim ***** válasza:
93%

A dolog miértjére itt egy példa:


" https://www.gyakorikerdesek.hu/felnott-parkapcsolatok__szere..


Szerintem nem lehetsz elég asszertív, ha azok után se hagyják abba, hogy megkéred őket, hogy ne beszéljenek így. Én egyetlen alkalommal, nem bunkón de hideg határozottsággal mondanám meg nekik, hogy semmi közük a magánéletemhez, úgyhogy vagy abbahagyják a témát vagy lezárjuk a beszélgetést, utána tartanám is magam hozzá - ha megint rázendít, akkor szépen leoltom és simán faképnél hagyom és utána levegőnek nézem. Minden esetben működött idáig. Utána már beszólhat, amit csak akar, pont nem for érdekelni.

2018. máj. 15. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:

#5

Ez undorító, és nagyon szomorú... :(

2018. máj. 15. 15:22
 7/14 anonim ***** válasza:
100%

Első lol a kutyás.


Rengeteg primitív, kötekedni imádó ember van, sajnos ehhez hozzá kell szokni.

Ezek a szuper érvek "mi van, megjött?" illetve a "hát, látszik hogy tényleg nem tud kielégíteni a pasid", majd folytatja." Egyszerűen annyira tipikusak tőlük, hogy már fájó. Valószínű tetszel nekik és nem tudják megemészteni, hogy nekik nem jut ilyen nő. Sokszor a magukat alfahímnek tartó tuskók vannak így ezzel, nem értenek egy bizonyos jelenséget, nem tudja értelmezni az agyuk, ezért agresszívan reagálnak, mint a majmok, körbeugrálnak és huhognak meg (virtuális) szarral dobálnak. Nekem is szóltak már be a barátomra, neki szép, vállig érő haja van, többször leb-zizták, nyomi, meg hasonlók.

Engem is gyerekkorom óta szekáltak, bántottak, először főleg fiúk, aztán gimiben a lányok is megtaláltak. Nálam működött az ignorálás is, de amiket eddig írtak azok is jók. Tehát, hogy meglepő módon reagálsz, ezzel nem tudnak mit kezdeni. Sajnos meg kell próbálni leszarni ezeket valamennyire, vagy röhögni rajtuk, különben az ember belekattan.

2018. máj. 15. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

"Mi van megjött?"


Nem, pont ellenkezőleg. Valószínűleg csak a terhes hormonok. Már vagy fél éve próbálkozunk, nagyon örülünk, hogy végre összejött a baba. :-)


"Hát, látszik, hogy tényleg nem tud kielégíteni a pasid."


Hát, ami azt illeti de. A múlt héten bevettünk egy csajt is, bár én is hetero vagyok, de már néha úgy éreztem nem tudok a pasimmal lépést tartani és hát ugye viszonzás meg neki is járna. Legalább 3 orgazmusom volt nekem is meg a csajnak is. Azóta kb. kétnaponta keres minket a csaj, hogy mikor tudna megint becsatlakozni.

2018. máj. 15. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
Azt vettem észre, hogy sok embernél ez egy taktika. Az aktuális párt próbálják degradálni és magukat jobbnak beállítani, hátha megkaphatják a kiszemeltet. Lány ismerőseimtől már hallottam pár hasonló példát. Egyszer velem is volt ilyesmi. Az akkori barátnőm teltebb volt és imádtam az alakjával együtt. Egy egyetemen megismert lány viszont elkezdte ekézni. Leállítottam, mert nem voltam rá kíváncsi. Utólag kibukott, hogy bejöttem neki és azért csinálta az egészet.
2018. máj. 15. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:

#9

De ha valaki bejön, akkor azzal kedves vagyok, nem? :D

Ha meg jobb akarok lenni, mint a párja, akkor nem a számat jártatom, meg szidom őt, hanem megmutatom, hogy jobb vagyok.

Fura emberek vannak...

2018. máj. 15. 16:22
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!