Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez a kérdés csak kíváncsiság...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez a kérdés csak kíváncsiság és nem azért tettem fel mert megakarom tenni! Na a kérdés? Mit gondolnál ha a párod akivel szakítottál öngyilkos lenne?

Figyelt kérdés

Kiakarna veled békülni mert nagyon szeret, te pedig elhajtod!

És meghallod a hírt hogy öngyilkos lett, mit gondolnál?Mi lenne a véleményed?


KORT+NEMET


2010. jún. 12. 17:25
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Sírnék és egy jó darabig nem akarnék semmit. Meg attól is függ, hogy miért lett vége....
2010. jún. 12. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
*senkit
2010. jún. 12. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
59%
magamat hibáztatnám ..
2010. jún. 12. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
51%

Azt hogy a baj vele volt. Minden normális ember képes elfogadni ha vége. Én pedig nem tehetek róla ha kiszeretek belőle valamiért. Bizonyosan beteg aki ilyet tesz, a betegségéről meg nem én tehetek és nem kötelességem az egész életem arra áldozni hogy vele legyek nehogy meghaljon ha az nekem nagyon nem jó. Amúgy persze sajnálnám és sírnák de semmiképpen nem az én hibám.

18L

2010. jún. 12. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
37%

Én azt gondolnám, hogy nem is szeretett igazán. Mert 1.: ha szakítottunk, valószínűleg már nem voltam vele boldog, tehát neki ez nem számít; 2.: ha képes véget vetni az életének, tudva, hogy nekem ezzel kell élni, nap mint nap, akkor ezzel büntet, amiért nem úgy alakult az élete, ahogy azt ő megálmodta, tehát önző; 3.: soha nem kellene olyan ember, aki annyira labilis, hogy egy szakítás az öngyilkosságba taszítja.

23/L

2010. jún. 12. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
82%

Sajnálnám nagyon, de nem hibáztatnám magam, az ő döntése és elfogadnám.

A másik, hogy rém gyenge jellemre vall és elég buta módszer.


Jogilag sem lennék felelősségre vonható, szóval csak sajnálnám a szüleit és őt.

2010. jún. 12. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
57%

Lemaradt...

25/f

2010. jún. 12. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
70%
Nem történt meg, de egyszer ugyanezt álmodtam. Kegyetlen volt. Nem kívánom senkinek azt az érzést. És ha igazából is megtörténne, valószínű ezerszer rosszabb lenne...
2010. jún. 12. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
66%
basszus, mehetek temetésre, ahol mindenki engem fog utálni
2010. jún. 12. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
35%

Röhögök egy sort a híren - halál komoly - utána meg innék egy sört. A szakítástól függően vagy békénhagyom a sírját vagy odamegyek és még le is hugyozom.


18/F

2010. jún. 12. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!