Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi fér bele egy fiú-lány...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi fér bele egy fiú-lány barátságba? Mi az ami miatt féltékeny lennél a párodra?

Figyelt kérdés
A viccelődés, flörtölés belefér? Kisebb érintések (hátsimogatás, kéz a derékon, ölelés) már túlzás? Vagy ez is rendben van még?
2018. ápr. 3. 18:16
 1/8 anonim ***** válasza:
amit a húgoddal csinálnál, vagy bátyáddal, az fér bele.
2018. ápr. 3. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Számomra semmi más nem fér bele a sima beszélgetésen kívül, esetleg egy puszi köszönéskor, de én ezt sem szeretem egyébként, lányokkal sem puszilkodtam soha.

Amiket leírtál, az számomra már mind a flört kategóriába esik.

2018. ápr. 3. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
85%
Viccelődés belefér, esetleg baráti ölelés. Ölbe ülés meg ilyen cicázások, azok nem.
2018. ápr. 3. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
67%

orál, anál

punciba nem

2018. ápr. 3. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
20%
Semmi nem fér bele ! Nincs férfi-nő között barátság !!
2018. ápr. 3. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Ha az fér bele, ami egy azonos neművel való barátságba, akkor ezek simán. A legtöbb lány állandóan ölelgeti, puszilgatja egymást.
2018. ápr. 3. 19:45
 7/8 anonim ***** válasza:
Engem nem érdekel a féltékenység már. Ha valami nem stimmel, akkor csak beszéljük meg, hogy mit várunk a kapcsolattól, hol vagyunk éppen, és hova tartunk.
2018. ápr. 3. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

A feleségemnek van egy fiú barátja...ismeri 10 éves kora őta...soha nem volt köztük semmi, a barát házas és van két gyereke...évente beszélnek 2X telefonon és eljön húsvétkor locsolni! Anno voltunk náluk esküvőre meghívni őket és totál harmóniában él a szép feleségével. Na az ilyen barátság belefér...ami ezen túl megy az már nem!


Az anyukájával viccelődjön más pasi ne a feleségemmel, nem venném jó néven, mivel pontosan tudnám mire megy ki a játék, érintés pedig kizárva!


Első ilyennél választhatna asszony, hogy válunk vagy féreggel akar lenni! De eleve normális nő aki szerelmes a férjébe ilyet nem csinál mással!


Illetve nekem is van egy férjezett nő barátom aki 15 éve jó barát, férjnél van és van szintén két gyereke...nem viccelődők vele és nem cirógatóm.....szóval jól mondták olyan barátság fér bele ahogy a húgoddal, bátyáddal viselkednél!

2018. ápr. 4. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!