Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez belefér egy fiú lány...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez belefér egy fiú lány barátságba?

Figyelt kérdés

Két éve vagyunk együtt a barátommal. Van egy közös lány ismerősünk,én nem igazán szimpatizálok vele, de a barátommal jóban vannak. A lánynak is van barátja.

Mennyire normális,hogy ők ugye barátok,és a lány outfit képeket küldözget magáról a barátomnak? Úgy értve,hogy lefotozgatja magát különböző ruhákban és a barátomat kérdezgeti,hogy melyiket vegye fel egy ilyen elegáns alkalomra? És a barátom meg válaszol neki,hogy hmm, a piros szoknyát stb..barátom mesélte meg mutatta meg ezt a beszélgetést nekem,szerinte ez teljesen rendben van,szerintem meg nem

Tényleg okés ez,vagy csak túlreagálom?


2017. okt. 27. 20:39
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Nekem biztos nem férne bele, de az én vagyok :D

Kérdezze a lány a saját barátját.


Te tudod, hogy a barátságuk mindig is 100%-ig baráti volt, vagy előfordult-e bármi több?

2017. okt. 27. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Elméletileg mielőtt mi összejöttünk azelőtt a csajnak bejött barátom,de nem volt közöttük soha semmi.

Én csak azt nem értem,hogy a barátom miért megy egyáltalán bele,hogy így válaszolgasson neki...

2017. okt. 27. 21:04
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Igen.
2017. okt. 27. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
#2 nem tudom, de szerinted a bárátnőm mit gondolna, ha válaszolnék a kérdésedre?
2017. okt. 29. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Ezzel az a probléma egyedül, hogy nincs nagy önbizalmad és féltékeny vagy. Párom is, én is beszélgetek, válaszolunk a másik nem béli barátoknak. Nagyon sok mindenről beszélgetünk, véleményt kérünk, mondunk.

Ez nem azt jelenti, hogy rohanunk kefélni a barátokkal:)

2017. okt. 29. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Megmutatta neked, nyugodj meg. Veled van, téged szeret.

Belegondolva én is küldök át outfiteket barátoknak(fiúknak,lányoknak is), illetve múltkor egy srácnak segítettem cipőt venni, pedig nem szingli.

Ha az én pasimnak küldene egy lány ilyen képeket, -nem örülnék neki, ez női ösztön. Nem akadnék ki rajta, hiszen ez tök normális dolog.

2017. okt. 29. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat! Igyekszem majd nem túlféltékenykedni magam.
2017. okt. 29. 20:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!