Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Baromi ciki szitu. Vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Baromi ciki szitu. Vagy mégsem olyan égő? Valaki bíztató szavakat!

Figyelt kérdés

Úristen, verem a falba a fejem, és úgy szégyellem magam, nem tudom mi legyen. Olyan ciki volt, muszáj kiírnom magamból.

Az volt, hogy egy rendezvényen vagyok (most a budiban bújkálok). Idefelé jövet láttam egy férfit, akit nagyon vonzónak találtam, és bátorkodtam rámosolyogni. Észrevette, de nem szólított le, pedig nagyon reméltem. Igaz két szót váltottunk, a torkomban dobogott a szívem, de nem hívott el sehova. Csak a BKV kényszerített minket szóváltásra. Pedig úgy szerettem volna, folyton azt pedzegettem, kiírom Pesten Láttalakba.

Szóval megjöttem, és szerintem kiírtam volna a csopiba, hogy keresem, amikor körbenéztem, és láttam, hogy "mégiscsak utánam jött". Elpirultam az tuti, mosolyogtam, és odamentem hozzá.

Kb. így zajlott:

- Szia!

- Szia.

- Hogyhogy itt vagy?

- Nos, én igazából nem a rendezvényre jöttem, hanem az egyik hostesshez. (hostess ruhában voltam)

- És mit szeretnél tőle? (itt már ezerrel flörtöltem, azt hittem, sínen vagyok)

- Elvinném enni, ha elszabadulhat egy kicsit.

- Nyugodtan elmehetünk szünetre. És hogy hívnak?

- ***.

- Én *** vagyok. Akkor hozom a cuccaim.

Kapkodtam, gyorsan csekkoltam a hajam, ruhám, arcom. Sietek vissza, és pont akkor egy másik hostess csaj is odaér. Kb. így zajlott.

- Ismeritek egymást?

- A buszon, meg itt találkoztunk. Akkor jössz enni?

- Aha. / Igen. (kórusban)

- Bocsi, de ez nekem szólt. Ugye?

- Nem. A barátnőmet viszem enni.

- Ó. Úristen, bocsi. (elszaladtam)

Ha visszajönnek, taliznom kell a csajjal. Ez olyan vérciki. Látnotok kellett volna, a legvégén hogy nézett rám a srác. Majdnem elsüllyedtem.


2018. márc. 21. 12:08
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
Xard már le, ami nem öl meg az megerősít
2018. márc. 21. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:
Szerintem vicces történet, hamarosan te is nevetni fogsz rajta:)
2018. márc. 21. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:
Ez nagyon nagy! :D
2018. márc. 21. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!