Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Baromi ciki szitu. Vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Baromi ciki szitu. Vagy mégsem olyan égő? Valaki bíztató szavakat!

Figyelt kérdés

Úristen, verem a falba a fejem, és úgy szégyellem magam, nem tudom mi legyen. Olyan ciki volt, muszáj kiírnom magamból.

Az volt, hogy egy rendezvényen vagyok (most a budiban bújkálok). Idefelé jövet láttam egy férfit, akit nagyon vonzónak találtam, és bátorkodtam rámosolyogni. Észrevette, de nem szólított le, pedig nagyon reméltem. Igaz két szót váltottunk, a torkomban dobogott a szívem, de nem hívott el sehova. Csak a BKV kényszerített minket szóváltásra. Pedig úgy szerettem volna, folyton azt pedzegettem, kiírom Pesten Láttalakba.

Szóval megjöttem, és szerintem kiírtam volna a csopiba, hogy keresem, amikor körbenéztem, és láttam, hogy "mégiscsak utánam jött". Elpirultam az tuti, mosolyogtam, és odamentem hozzá.

Kb. így zajlott:

- Szia!

- Szia.

- Hogyhogy itt vagy?

- Nos, én igazából nem a rendezvényre jöttem, hanem az egyik hostesshez. (hostess ruhában voltam)

- És mit szeretnél tőle? (itt már ezerrel flörtöltem, azt hittem, sínen vagyok)

- Elvinném enni, ha elszabadulhat egy kicsit.

- Nyugodtan elmehetünk szünetre. És hogy hívnak?

- ***.

- Én *** vagyok. Akkor hozom a cuccaim.

Kapkodtam, gyorsan csekkoltam a hajam, ruhám, arcom. Sietek vissza, és pont akkor egy másik hostess csaj is odaér. Kb. így zajlott.

- Ismeritek egymást?

- A buszon, meg itt találkoztunk. Akkor jössz enni?

- Aha. / Igen. (kórusban)

- Bocsi, de ez nekem szólt. Ugye?

- Nem. A barátnőmet viszem enni.

- Ó. Úristen, bocsi. (elszaladtam)

Ha visszajönnek, taliznom kell a csajjal. Ez olyan vérciki. Látnotok kellett volna, a legvégén hogy nézett rám a srác. Majdnem elsüllyedtem.


2018. márc. 21. 12:08
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
76%
A csavo volt a gaz..
2018. márc. 21. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
100%
Később te is csak nevetni fogsz rajta
2018. márc. 21. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
100%

Jaaj de jot nevettem . Köszi :D

Nyugi pár nap mulva te is mar csak rohogni fogsz rajta :D

2018. márc. 21. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
83%

Szerintem is a srác volt félreérthető, és gáz. Már a buszon (vagy nem tudom mivel jöttetek) jelezted, hogy bejön, utána oda is mentél hozzá...

"én igazából nem a rendezvényre jöttem, hanem az egyik hostesshez." >>> "én igazából nem a rendezvényre jöttem, hanem a barátnőmhöz, aki itt dolgozik" - máris leesett volna, hogy zárt ajtókon kopogtatsz.

"És mit szeretnél tőle? (itt már ezerrel flörtöltem, azt hittem, sínen vagyok) " - ha teljesen gyogyós, és eddig nem, itt végképp leeshetett volna neki, hogy nyomulsz rá.

De amikor elmentél a cuccaidért, akkor főleg jelezhette volna, hogy nem rád gondolt...

Szóval bármennyire is kellemetlen volt a szituáció, ezt a férfi teremtette meg. És a végén még ő nézett rád lesújtóan... szánalom a pasi...

2018. márc. 21. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
83%

Azért érzed ezt cikinek, mert túl nagy a különbség saját magad és a saját magadról kialakított idealizált képed között. Az idealizált képed az, amit mások felé mutatsz, pontosabban az, amit másokban ki szeretnél alakítani saját magadról. Az idealizált képed nyilván nem követ el efféle hibákat, saját magad, az egyszerű, gyarló ember viszont igen. Amikor ezzel szembesülsz, és főleg, amikor mások is szembesülnek azzal, hogy nem az vagy, akinek mutatod magad, akkor érzel szégyent, akkor "ciki" a helyzet.

Mert mi történt tulajdonképpen? Félreértettél valamit, és ez kiderült. EZ rendkívül gyakran előfordul. Van benne valami konkrét "rossz"? Szerintem semmi. Simán nevethettél volna az egészen egyet, és le van tudva.

2018. márc. 21. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
20%
Gáz volt nagyon. Akárki akármit mondd, még midnig rohadt szánalmas egy nyomuló csaj.
2018. márc. 21. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
85%
:D Nyugi, szerintem más is megkeveredett volna, később ha lehiggadsz nevetni fogsz rajta. Én egyszer bementem egy nagyon aprócska pékségbe, ilyen alig fért el a fenekem szintűbe, és a zord szívemet felpezsdítette a helyes eladó srác. Nem akartam emlékezeteset csinálni, de sikerült, a szexi makogós rendelés után kábán mentem az ajtóhoz és automatikusan lenyomtam a villanykapcsolót amit megláttam, mint aki jól végezte dolgát és lőn sötétség. Negyed másodperc alatt felnyomtam, aztán úgy futottam ki, mintha loptam is volna. Soha többet nem mentem be inkább :D
2018. márc. 21. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
23%
Elhiszem, hogy szénné égtél...de lépj tovább, változtatni már nem tudsz rajta, magyarázkodni meg minek...
2018. márc. 21. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
Elofordul. Tévedni emberi dolog. :)
2018. márc. 21. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
Semmi gond. Pléharc fel! Te vagy a nextje:) Jössz ebédelni?
2018. márc. 21. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!