Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ciki lenne vasútállomáson...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ciki lenne vasútállomáson odamenni egy lányhoz?

Figyelt kérdés
Ma észrevettem egy lányt, miközben a vonatra vártam, talán már máskor is utazott ezzel a járattal, mintha már láttam volna máskor is, de nem vagyok benne biztos, aránylag sokan szoktunk felszállni ezen az állomáson. Ha legközelebb is látom őt, akkor nem lenne gáz azzal odamenni, hogy már láttam őt korábban is, és lenne-e kedve beszélgetni velem az úton? Elsősorban lányok válaszára lennék kíváncsi, hogy nem lenne-e ez így tolakodó. Igazából nem tudom, bejönnék-e neki, amikor az állomáson nézelődtem, párszor összeakadt a tekintetünk, és a vonaton is vagy 3 üléssel előttem ült le, csak a másik oldalon, és párszor hátranézett (ez nyilván nem jelent semmit, de így is néha egy-két pillanatra összenéztünk). Szerintetek ciki lenne megkérdezni, hogy ülünk-e egymás mellé, és beszélgetünk-e? Vagy mit lehetne neki mondani, hogy el lehessen kezdeni egy beszélgetést?

2018. febr. 16. 21:41
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
70%
Szerintem ez így jó. Aranyos. :)
2018. febr. 16. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
70%
Nem gáz. Csináld :)
2018. febr. 16. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
63%

semmi Sem cink....

ha jol enzel ki, van egy dumad, es bejössz a csajnak, csak akkor hajt el vgay akkor se biztos, ha van bakja.

ha nem vagy neki szimpi, ugyis beközli a sablon dumat.

de ha meg Sem probalod, akkor biztos hogy veszitettél.

2018. febr. 16. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
68%
Nem lenne ciki. Szerintem kezdd azzal, hogy láttad már máskor is, és szívesen beszélgetnél vele. Nincs vesztenivalód. Hajrá!
2018. febr. 16. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
73%

De ciki. Eloszor is, meg egy mondatot sem valtott veled, de mar dontse el, hogy ratelepedj-e egesz uton.


Inkabb mondj, kerdezz valami semlegest, es ha kialakul egy brszelgetes akkor ok, ha nem nem.

2018. febr. 16. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:
#5: Jó, akkor majd előtte beszélgetek vele az időjárásról, vagy arról, hogy hisz-e abban, hogy az ember tényleg eljutott a Holdra.
2018. febr. 16. 22:14
 7/20 anonim ***** válasza:
20%
Kérdezd meg, hogy mennyire jellemzi lábszag a talpait?
2018. febr. 16. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:
#7: Lehet, hogy odaosonok a háta mögé, és a fülébe súgom, hogy megehetem-e a máját szép, nagyszemű babbal.
2018. febr. 16. 22:27
 9/20 anonim ***** válasza:
50%
Ezt ne csináld! Volt ilyen élményem, egy kocsiban utaztunk a sráccal, és mikor leszálltunk, utánam futott, hogy randizzak vele. Nagyon ijesztő volt! Egy szót se beszéltünk, csak elhívotz. Inkább próbálj meg ,,véletlenül,, odaülni hozzá, és óvatosan beszélgetést kezdeményezni. Ne akarj sokat egyszerre. Aztán legközelebb már ráköszönhetsz, majd egy másik alkalommal odalépsz hozzá mikor várod a vonatot valami semleges kérdéssel, stb stb.
2018. febr. 16. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
0%
Én félnék tőled. Ha nincs sok utas, akkor még az is lehet, hogy fel se szállnék a vonatra.
2018. febr. 17. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!