Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ciki lenne vasútállomáson...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ciki lenne vasútállomáson odamenni egy lányhoz?

Figyelt kérdés
Ma észrevettem egy lányt, miközben a vonatra vártam, talán már máskor is utazott ezzel a járattal, mintha már láttam volna máskor is, de nem vagyok benne biztos, aránylag sokan szoktunk felszállni ezen az állomáson. Ha legközelebb is látom őt, akkor nem lenne gáz azzal odamenni, hogy már láttam őt korábban is, és lenne-e kedve beszélgetni velem az úton? Elsősorban lányok válaszára lennék kíváncsi, hogy nem lenne-e ez így tolakodó. Igazából nem tudom, bejönnék-e neki, amikor az állomáson nézelődtem, párszor összeakadt a tekintetünk, és a vonaton is vagy 3 üléssel előttem ült le, csak a másik oldalon, és párszor hátranézett (ez nyilván nem jelent semmit, de így is néha egy-két pillanatra összenéztünk). Szerintetek ciki lenne megkérdezni, hogy ülünk-e egymás mellé, és beszélgetünk-e? Vagy mit lehetne neki mondani, hogy el lehessen kezdeni egy beszélgetést?

2018. febr. 16. 21:41
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
31%
Semmi nem ciki.Simán menj oda hozzá,viszont én azt tanácsolom,hogy előtte mérd fel a lánynál az úgymond leendő esélyeidet.Pl ahogyan rád néz,ebből sokmindent levenni.Amúgy a szöveg mind1 ha bejössz neki,ha nem akkor bármit mondhatsz.Régebben én is szólítgattam le lányokat de....hát a mai világban ez nem nagyon életszerű.Dijjazzák a lányok meg minden deeeee..én már inkább nem csinálom.Sztem gáz dolog..hogy egy full vadidegen lányhoz odamész azzal,hogy tetszik neked.Én már csak akkor megyek oda ha látom,hogy a lány is akar valamit.Amúgy kockázatos,mert ha beégsz akkor az sokáig benned marad és más lányokhoz is félni fogsz odamenni.De azért sok sikert kívánok Neked!
2018. febr. 17. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
33%

Egy 10-20 évvel ezelőtt, amikor nem létezett számítógép, mobiltelefon, internet, internetes társkereső, közösségi oldalak és ezer hasonló, akkor bizony ez volt az ismerkedés létező módja.


Hallottam itt olyat lánytól, hogy hogy merészel vele egy idegen fiú szóba állni, ha nem is ismerőse neki semelyik oldalon sem? Erre az volt a beírt válaszom, hogyha anyád is ezt mondja apádnak (amikor még nem léteztek társkereső oldalak), akkor most te nem is élnél.


Kérdező, első leszólítás alkalmával a lányok általában "megijednek, elszaladnak", akkor is, ha amúgy tetszenél nekik. Nem szokott az jól elsülni. Ezért első alkalommal ne akarj rögtön mellételepedni másfél órára, amiből nem tud kiszabadulni, mert az elég nyomasztó tud lehet. Próbálj néhány mondatot váltani vele, kérdezni tőle, hova jár, bemutatkozni, stb. De úgy, hogy aztán te mész tovább, mert épp leszállsz vagy valami. Hagyni kell neki "levegőt", feldolgozni a történteket. Aztán, ha már képben van vele, hogy ki is vagy te, és úgy tűnik, nincs ellenére, akkor legközelebb lehet hosszabban rátelepedni.

2018. febr. 17. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
33%
Nem ciki! Múltkor éppen jegyet vettem a váróban, és bent várt a vonatra egy srác. Volt összenézés, aztán volt mosoly is. Én ki, majd felszálltam a vonatra, srác még ott maradt. Aztán odaült a mellettem lévő négyes ülésekbe, velem szemben, (nem tudom jobban elmagyarázni). Aztán a vonat 10-15 perce el kellett volna, hogy induljon, de szokás szerint Megint Álltuk Vazze... Én telefonálgatásba kezdtem, mivel időpontra mentem, és mikor végeztem, a srác megkérdezte, hogy segíthet-e, látja, hogy gondot okoz ez az egész. Meg megkérdezte, hogy gyakran előfordul-e, mert sokat fog mostanában errefelé járni. És így megkezdődött a beszélgetés. Sajnos kiderült, hogy a srác 7 évvel fiatalabb nálam, így nem lett semmi. De a taktika mindenképp jó. Szemezéssel, mosollyal felmérte a terepet, majd annyira közelített fizikálisan, hogy ha gáz lenne, akkor én is és ő is megfelelő távban legyünk. Majd felajánlotta a segítségét (utóbbi segítség/információ kérése is lehet). Profin csinálta!
2018. febr. 17. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 A kérdező kommentje:
#10: Az a te egyéni problémád, ha beszarsz, attól még a másik ember lehet normális. Csak akkor meg ne sipákoljatok állandóan, hogy a mai pasik töketlenek, meg nem mennek oda, meg a kutyának sem kelletek. Ha nem megyünk oda, az a baj, ha odamegyünk, az a baj. Nem adtok jeleket, de mi azért találjuk ki, hogy tetszünk-e nektek. (Az megint más kérdést, hogy a nagy egyenlőség mellett ti még mindig basztok kezdeményezni, tisztelet annak az 1% kivételnek.) Röhej, hogy ennyi szánalmas "nő" szaladgál a világon, komolyan mondom, némelyikőtök már tényleg nem tudja, mit akar. Odamenjünk, ne menjünk oda, neten nem ismerkedik, mert ott csak pszichopaták vannak, élőben nem ismerkedik, mert ott is csak pszichopaták vannak, szánalom az egész. Mindenesetre ahhoz jól értetek (megint csak tisztelet a kivételnek), hogy hogyan szoktassátok le a srácokat a kezdeményezésről. Ez nem jó, az nem jó, ember legyen a talpán, aki el tud igazodni a női elvárásokon. Mindegy, azért a biztonság kedvéért majd tanácsot kérek nem beszari nőktől is, akik nem fosnak be attól, ha valaki normálisan, udvariasan megszólítja őket.
2018. febr. 17. 13:06
 15/20 anonim ***** válasza:
70%

Én eredetileg azt akartam írni, hogy simán menj oda, beszélgessetek teljesen hétköznapi dolgokról, aztán alakul majd, ha úgy hozza az élet.

De a legutóbbi hozzászólásod alapján.... Hát nem tudom. Megvan a határozott véleményed, egyértelműen beszélni akarsz vele, támadásnak veszed az olyan válaszokat, ahol nem támogatják ezt az ötletedet,... Miért itt kérdezed, ha tudod mit akarsz? Bátorítás kell hozzá? Oké. Menj oda, aztán majd alakul. Ennyi. Majd az adott lány eldönti, hogy ő hogyan reagálja le a dolgot.

Nem kell rögtön "letámadni", hogy üljetek egymás mellé, mint valami kisiskolás kiránduláson. Már a várakozáskor oda lehet menni, és ha el tudtok beszélgetni és mindketten vevők vagytok rá, akkor úgyis egymás mellé fogtok ülni. Majd alakul, sok sikert!

2018. febr. 17. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 A kérdező kommentje:
#15: Elfogadom mindenki álláspontját, viszont dühít a hisztis gyk-s kislánysereg, akik (tisztelet a kivételnek) máris rémeket látnak, és ki tudja, miről vizionálnak, csak mert oda merne menni hozzájuk valaki, és normálisan meg merné őket szólítani. Juj, valóban nagyon félelmetes, ha valaki megszólít benneteket, nehogy már fel merjen szállni bárki is a vonatra, akihez odamennek, hogy "szia, már láttalak a múltkor, és szeretném megkérdezni, hogy van-e kedved beszélgetni", az ilyen ember minden bizonnyal meg akarja erőszakolni vagy ölni őket. Utána meg mindenfelé csak a nyafogást olvasni-hallani, hogy a mai férfiak nem kezdeményeznek, blablabla. Hát ha a nők nem adnak egyértelmű jeleket, akkor én nem tudok gondolatolvasó lenni, és mivel ők nem kezdeményeznek, így nekem kell. De ha betojnak attól, hogy valaki tisztességes módon megszólítja őket, akkor az szerintem nem azt sugallja, hogy én vagyok a pszichopata.
2018. febr. 17. 14:09
 17/20 anonim ***** válasza:

"Lehet, hogy odaosonok a háta mögé, és a fülébe súgom, hogy megehetem-e a máját szép, nagyszemű babbal."


Ez csak akkor jó, ha chiantit iszol utána. :)

2018. febr. 17. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező, légyszi, ezt a meg akar erőszakolni-témát ne poénkpdd el. Tetszett egy srác az egyetemről, és együtt indultunk a koleszok felé este 10 körül. Még jó 1 órát beszélgettünk az elágazásnál, mert más koleszban laktunk. Erre jött a srác ismerőse, hogy pont az én kolim felé.megy, és majd ő elkísér. Mivel a srácok úgy tűnt, ismerték egymást, igent mondtam, pedig először lttam. És egy vasúti híd alatt megtámadott. Vannak elmebeteg állatik sajnos...
2018. febr. 19. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
Az erőszakkal sajnos nem jó poénkodni. Nekem is volt már, hogy odajött valaki hozzám és kedvesnek mutatkozott, a vége meg az lett, hogy a "Mikor volt utoljára barátod?" (ezt sem tudom, hogy hogy jön egy első leszólításhoz a "Szia, tetszel" után rögtön), de az "Akkor jó régen szexelhettél" után egyenesen menekültem (nem szórakozóhely volt, hanem utcán, fényes nappal). Arról nem is beszélve, hogy például nem megyek már szoknyába első pár randira senkivel, mert azt hiszik, hogy szabad a taperolás, alányúlás és egy könnyűvérű kis liba vagyok. Mostanában pedig már zárt garbóban is megyek, mert a pasik feljogosítva érzik magukat, hogy letaperolják a mellemet nyilvános helyen, legyen az séta egy utcán, vagy evés/ivás valahol. Esetleg megjegyzéseket tesznek rá, és elmondják, hogy mit csinálnának velük.
2018. febr. 20. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 A kérdező kommentje:
Valahol megértem a nők félelmeit, és sajnálom is, hogy sok rossz tapasztalatotok volt, viszont pl. én nem érzem magamra vonatkozónak azoknak a viselkedését, akik erőszakoskodnak, mint ahogyan nyilván ti sem éreznétek úgy, hogy ha vannak qrvaként viselkedő nők, akkor titeket is velük egy kalap alá vehetne bárki is. Eleve nem szokásom rámászni senkire, pedig volt néhány lány, akivel hosszabb ismeretség után eljutottunk odáig, hogy simogathattam az arcát, a haját, a kezét, de még velük is óvatos voltam. Felőlem jöhet a lány akármilyen kivágott ruhában vagy szoknyában, akkor sem fogok pofátlan módon viselkedni vele. Nyilvános helyre hívom őket, és ha meghívtam őket valamire, akkor természetesnek veszem, hogy én fizetek, tök mindegy, hogy neki mennyi pénze van. Nekem is szinte csak rossz tapasztalataim vannak a nőkkel, lefújt 2. randi, vagy volt olyan, aki "elfelejtett" szólni, hogy nem jön, és hiába kerestem, nem tudtam őt elérni, és még sorolhatnám, és bár ez nyilván nem olyan fajsúlyú dolog, mint egy megerőszakolási kísérlet, de ezen az alapon akkor én is meggyanúsíthatnám bármelyik nőt, hogy ugyanolyan aljas lesz, mint a fent említett nőneműek. A másik dolog viszont az, hogy ha a nők egy jelentős része mindenféle ismerkedési módozattól elzárkózik (neten nem, mert..., utcán nem, mert..., szórakozóhelyen nem, mert...), akkor mégis hogyan és hol ismerkedjünk? Na és persze azért attól is tarthatunk, hogy ha normálisan, udvariasan megszólítunk benneteket, akkor mikor kapunk egy megalázóan ordenáré elutasítást, mikor fújtok le minket paprikaspray-vel, vagy mikor jön az, hogy már egy egyszerű megszólítást vagy kedveskedő bókot is szexuális zaklatásnak vesztek (tisztelet a kivételnek). Az pedig megint más kérdés, hogy minden tele van a nők panaszával, hogy a mai férfiak milyen gyávák, nem mernek kezdeményezni stb. De mikor, hol és hogyan kezdeményezzünk, ha sok nő eleve elzárkózik?
2018. febr. 22. 07:39
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!