Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nők mi a véleményetek azokról...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők mi a véleményetek azokról a férfiakról akik nem csajoznak/nem mernek nőkhőz odamenni?

Figyelt kérdés
2016. aug. 13. 18:37
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
83%

Várható válaszok a kor szellemét ismerve: (nem értek egyet ezekkel, de ez a mai világ):


"Azok lúzerek"

"Azok nyomik"

"Azok semmire se jók"

"Azok szarok az ágyban"

"Azok bénák"

"Azok teszetoszák"

"Azok anyuci kisfiai"

"Azok rondák, fúj!"

"Azok nem sikeresek"

"Azok szűzek PFUJ!!!"

"Azok nem menők, vagyis nemkő nekem az ilyen"

2016. aug. 13. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
Már bocs, de mi a fas.zért kéne, hogy vadidegen csajokat inzultáljak az utcán?
2016. aug. 13. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
100%

Őszintén szólva mostanáig toleráltam ezt (23 éves vagyok).

Volt már elég példa. Pl.: Egy srác egyszerűen nem mert elhívni randizni...Valami indokot hozott fel a találkára,aztán miután megesett a dolog,a beszélgetést is harapófogóval kellett kényszerítenem.Arról nem is beszélve,hogy erre a "randi"féleségre elkisérette magát a legjobb barátjával.(Végül nagy nehezen összejöttünk).Mivel az esetek 70 !!! %-ában én dobom fel a randi öteletét (valami folytán a töketlenebbeket vonzom,vagy ők tetszenek meg) nő létemre,kezd derogálni ez az egész.Most úgy vagyok vele,félénkkel nem kezdek.De csak mert,meguntam a férfi szerepben lenni.

Különben meg cukik az ilyen srácok,de átlag a kapcsolataikban a nők hordják a nadrágot...


És nagyon bocsánat,ha nyers voltam!

2016. aug. 13. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:

#2



Érdekelne mégis szerinted akkor hogyan kellene. Elvileg semmi nem jó.


"Netes keresők azok nem jók, mert ez meg ez" mondják. De ez is van amit te írtál. Munkahelyen elvileg nem jó ötlet, de akkor mégis hol lehet, ha utcán nem, neten nem, kocsmában/buliban értelmetlen, melóban nem... Akkor mégis hol? W.T.F.?

2016. aug. 13. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:

#3


Sokkal jobb, mikor Soviniszta Sándor, (jellegzetes napszemöveg, zselézett haj, "macsó ruhák") benyögi 2 sör között, hogy "no gyere cicus, mennyünk kávézni höööö hööö dzsáááá hee!"

2016. aug. 13. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
Hát a Gyk-n :)
2016. aug. 13. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:

#6


Gyk = net, szóval fail

2016. aug. 13. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:

Ha félénk, de azért jelzi valahogy, hogy tetszem neki, akkor már felkelti az érdeklődésem.

Valamiért vonzó számomra egy visszafogott, csendes, félénk fiú.

2016. aug. 13. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:

5-ös.. nem a két véglet létezik... a macsó Soviniszta Sanyi és a félénk,nem merek hozzád szólni Pisi Misi...


A köztes állapot a legjobb. Egy férfinek karakánnak kell lenni,ez nem összetévesztendő a sovinizmussal illetve a "macsósággal".


3-as voltam.

2016. aug. 13. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
31%
"Karakán" az nálad mit jelent? Harsánykodás, keménykedés, Torgyán-szintű pofázás, "büszke vagyok a semmire" hozzáállás, megalománia/napóleon szindróma, vagy egyéb, mint...?
2016. aug. 13. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!