Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti szoktatok nyomozni a másik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti szoktatok nyomozni a másik után? Belenéztek a telefonjába, üzeneteibe, e-mailjeibe?

Figyelt kérdés

2018. márc. 20. 15:22
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
48%
Érdekes módon azt senki sem reklámozza, amikor nyomozott és kiderült, hogy a saját paranoiáján kívül semmi oka nem volt rá.
2018. márc. 20. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:

56%-os, azért nem reklámozom, mert paranoiából nem tettem ilyet.


Elnézve a válaszok egyrészét, nem csodálkozom, ha valaki belenézeget a telefonokba.Itt büszkék is rá, ha átverik a párjukat.

2018. márc. 20. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
Nem. Nem is tudjuk egymas jelszavat, ujjlenyomatat 😊
2018. márc. 20. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
Nem nézek a férjem telefonjában, e-mailjebe és egyéb dolgaiba. Az ő nevében nem tudok nyilatkozni, de nem hiszem hogy kutakodna a dolgaimban.
2018. márc. 20. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
74%

"Elnézve a válaszok egyrészét, nem csodálkozom, ha valaki belenézeget a telefonokba.Itt büszkék is rá, ha átverik a párjukat."


Az, hogy a GYK-n milyen troll-válaszok születnek a magadfajták bosszantására, még senkit sem jogosít fel a magánszféra megsértésére.

2018. márc. 20. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
Sokszor eljátszottam a gondolattal, hogy nagyon jó lenne belelátni a messengerébe, de sosem néznék bele, nagyon rosszul érezném magam utána. Sajnos van egy kis okom rá, bár az is lehet, hogy csak én generálok magamban valamit. Nincs más választásom, mint továbbra is hinni és bízni benne. Egyszer úgyis kiderül minden...
2018. márc. 20. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
50%
Nem, privát szféra.
2018. márc. 20. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
65%

"Az, hogy a GYK-n milyen troll-válaszok születnek a magadfajták bosszantására, még senkit sem jogosít fel a magánszféra megsértésére."


Nos az lehet, hogy ezek itt trollok, de vannak, akik gyakorin kívül a valóságban nemcsak trollkodnak.És a logikádat követve, arra sincs senki feljogosítva, hogy átba..szon a hátam mögött.Vallja be önként és akkor nem kell ilyen módszerekhez nyúlni.Az esetek nagyobb részében ez nem történik meg.Ha átba..sznak, akkor számoljanak azzal, hogy így vagy úgy, de kiderítem a valóságot, ha ezzel a módszerrel, akkor ezzel a módszerrel.Lehet dühöngeni.Jogom van tudni az igazat.

2018. márc. 21. 04:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
66%
Az előttem szóló minden szavával egyetértek!
2018. márc. 21. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:

Mi a feleségemmel nem nyomozunk, mivel járásunk kezdetétől fogva megvan neki is és nekem is a másik összes jelszava mindenhova, e-maileinkbe is rendszeresen belenézünk, nyomtatunk egymásnak, egymás helyett ha úgy adódik e-mail-t írunk vagy sms-re válaszolunk....mobilok mindig össze-vissza a lakásba bármelyikünknek csörög felveszi aki épp közelben van vagy elolvassa a sms-t aki a közelben van.....átvesszük egymás leveleit a postástól...sőt ha valaki szeretne valamit valakitől együtt röhögünk akár nő akár férfi a béna próbálkozásain és együtt válaszolunk a szerencsétlenek, hogy le lehet kopni :-) Természetesen alap, hogy megmutatjuk egymásnak a próbálkozó e-mailit, sms-it....ha éppen még a másik nem vette észre :-) De alapból is együtt vagyunk mindig...rendezvényekre, programokra is együtt megyünk mindenhova.....ilyen "rendszerben" alapból feltűnne a legkisebb gyanú! Az meg nehezen magyarázható ha hosszú évek után valamelyikünk dugdosná a másik előtt a mobilt..vagy törölgetné az e-maileket ami mellesleg ugy van beállítva, hogy nekem is jön értesítés a mobilomra, ha feleségemnek e-maile jött és eltudom olvasni és a feleségem mobilja is úgy van beállítva, hogy bármikor lekérheti az én e-maileimet! Ennyi!


Sose volt probléma! Egyikünknek sincs takargatnivalója és legalább már a kezdetleges próbálkozásokat is észrevesszük ha valaki úgy gondolná akár rá akár rám startolna! az e-mailre a válasz már koptatós :-)

2018. ápr. 3. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!