Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti szoktatok nyomozni a másik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti szoktatok nyomozni a másik után? Belenéztek a telefonjába, üzeneteibe, e-mailjeibe?

Figyelt kérdés

2018. márc. 20. 15:22
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
18%
Nem igazan.
2018. márc. 20. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
72%
Természetesen nem, elfogadhatatlan és gusztustalan dolognak tartom. Nálam a bizalom mindennek az alapja, ha összejövök valakivel, akkor amaximálisan megadom, de csak egyszer lehet vele visszaélni. Amíg viszont ez nem történik meg, addig nem vagyok hajlandó kombinálni és rettegésben élni. Számomra bizalom nélkül konkrétan semmit se ér egy kapcsolat.
2018. márc. 20. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
90%
Akkor tettem ilyet, amikor már gyanús dolgok merültek fel és bizalmatlanná váltam.Nem szép dolog, de a két esetben beigazolódott a gyanú.Így legalább nem hagytam magam tovább hülyének nézni, és az időmet sem fecséreltem olyan pasikra, akik átvertek.
2018. márc. 20. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
32%
Soha nem tettem ilyet és mástól sem venném jó néven. Ha nem bízik bennem, akkor menjünk szét, de ne gyanúsítgasson.
2018. márc. 20. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
84%

Természetesen igen, amikor úgy gondoltam hogy okom van rá. És volt is okom, szakítottunk.

Két barátom is járt így: belenézetk és szembesülniük kellett azzal hogy hárman vannak a kapcsolatban.

2018. márc. 20. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
0%
Barátnőmnek utóbbi időben írogatott néhány régi "ismerős"..igaz el mondta őszinte volt, de olyan volt, hogy a telefonjára ránéztem. Tehát nem nyitottam meg még az üzeneteket sem olvastam el, csak hogy ki írt neki, mikor rezgett a telója, tehát kb a nevet láttam. De a jelszavát is tudom de soha nem néztem bele, nem is tervezek!
2018. márc. 20. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
26%
Ez az oka volt rá egy nagyon kétélű dolog, mert mindenki talál okot, aki keres. Ha kiderül, hogy nem történt megcsalás, akkor mi következik? A jogtalan gyanúsítgatás is szakítóok?
2018. márc. 20. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
17%
Próbálkozna néha, de én mindig jól elrejtek mindent. Nem is jött rá még soha semmire.
2018. márc. 20. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
81%
Akkor kutattam utána, amikor okot adott rá, előtte sose. Utána nem kutattam már utána, mert ebizonyosodott a megérzésem, vége is lett a kapcsolatnak. Alapjáraton nem fogok senki után kutatni, de azt sem akarom, hogy hülyének nézzenek, ha nyomós okom van rá, akkor kideritem, leszek olyan "féreg" és utánajárok.
2018. márc. 20. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
37%
Az enyémet aztán nézheti. Mindig kitörlöm az olyan üzeneteket amit a barátnőm ír. Amikor meg tudja hogy nem lehet akkor nem ír.
2018. márc. 20. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!