Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A férfiak miért mondják...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A férfiak miért mondják egyáltalán nem jó fenekű nőkre, hogy mennyire jó a seggük?

Figyelt kérdés

A jó fenék valahol itt kezdődik.

[link]


Csak én nem látok sok ilyen nőt az utcán?


2018. márc. 6. 12:27
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
1%
Az ilyen jó nők Dubajoznak. Tehát érted, vannak ilyen jó nők, csak nem Magyarországon. Mert aki még itt is született, és ilyen adottságokkal, már rég egy külföldi gazdag pasi kényezteti. Itthon meg nincs sok gazdag férfi, itt még az is gazdagnak számít, ha 30 évesen örökölt a nagyitól egy régi panellakást, szégyen :D Kint egészen más a gazdagság és az életszínvonal mércéje.
2018. márc. 6. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
100%
Relatív, hogy kinek mi a jó, mi a szép. Neked nem tetszik az, amit látsz, de Janinak, Pistinek, Ferinek igen. Mindenkinek más tetszik, más az ideál, ennyi a magyarázat.
2018. márc. 6. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
98%
Mondd, te valami ízlésbíróság vagy? Vagy mégis milyen jogon feltételezed, hogy ami neked szép, az másnak is szép? Valszeg azért mondják, mert nekik tetszik amit látnak, akkor is, ha neked pont nem. A külső ízlés kérdése, nem pedig valami objektív, univerzális, mindenkire ráhúzható igazság.
2018. márc. 6. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
98%

Nem egészen itt kezdődik, hanem ez a csúcsa. A sportolás sem az olimpiai aranyéremnél kezdődik.

Amúgy me embere válogatja. Tetszett már lapos meg nagyobb fenék is.

2018. márc. 6. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
97%
Tényleg az a legnagyobb problémád hogy mások ízlésébe beleköss? Arra mondják hogy jó a segge akire akarják, mint ahogy arra mondják hogy lófejű akire akarják... (és nyilván nem kell egy fordított kentaurnak lennie a csajnak)
2018. márc. 6. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
97%
Vannak itthon is jó fenekű lányok, nem tudom ti hol éltek
2018. márc. 6. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
11%

Bírom, hogy lepontoztak. Amikor egyértelmű, hogy vannak ilyen jó nők, sőt elég sok van. Itt azért nem látsz ilyeneket az utcán, mert nem itt vannak helyileg. Ha ilyen jó nő lennél, fagyoskodnál az aszfaltra száradt kutyaszaros pesten vagy a még szegényebb vidéken? Vagy sütkéreznél és kényeztetnéd magad inkább valami egzotikus helyen ahol most is kellemes 30 fok van a tenger/óceán parton.


Szerinted miért van az, hogy a külföldi pasikat keresi már mindenki a magyar szórakozóhelyeken és a magyar Tinderen is?

2018. márc. 6. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
96%
A párom szerint nekem van a legszexibb seggem. Érdekes szerintem nem az xd
2018. márc. 6. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
95%

Az, hogy kinek mi a jó teljesen relatív.

Szerintem nincs olyan jó feneke annak, akit linkeltél. Sőt, egész laposnak gondolom oldalról. De hát szívem jogom véleményt formálni. Pláne úgy, hogy ezzel foglalkozom.

Viszont, hogy a férfiak miért mondják ezt úton útfélen.. Egyszerű. Mert jó beszédtéma.

2018. márc. 6. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
96%

Aki nem jut seggekhez gyakranvagy egyáltalán, azt még a csontsegg is beindítja. Emlékszem, akkor is volt,aki a fenekemet dicsérte, mikor nem volt fenekem, annyira sovány voltam... Most van, mert 3 éve dolgozom rajta, most is ugyanaz a vélemény, csak többet hangoztatják.


Lényegtelen.

2018. márc. 6. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!