Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért mondják hogy a Nyugat-Eu...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért mondják hogy a Nyugat-Európába menő magyar férfiak nem tudnak nőt találni ott?

Figyelt kérdés

Négy barát/haver/ismerős van kint, mindnek van jelenleg kint valakije. Mindükkel Skype-on is beszéltem az utóbbi egy hónapban, mert én is ki akarok menni egy éven belül, de inkább jövő nyárig.

2 Angliában, az egyiknek lengyel, a másiknak lett barátnője van.

1 Franciaországban, neki helyi arab származású (akinek már a szülei is ott születtek "franciában") barátnője van

1 Németországban, neki német barátnője van, hagyományos, szőke, árja, germán lány.


Az összes nő csinin néz ki, de tényleg. Szép arcúak, jó alakjuk van. Ehhez képest sokszor olvasom hogy kelet-európai férfi ne számítson párkapcsolatra/szexuális kapcsolatra, ha kimegy Nyugat-Európába dolgozni, mert lenézi mindenki a kelet-európai férfiakat.



2016. nov. 24. 23:26
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
52%
Pedig a magyar férfiakat rondának tartják, a nőket meg szépnek. Tisztára, mint a Twi'lekek a StarWarsba. Szép nők, ronda férfiak. Bár Jabba gizda csicskása kicsit hasonlít haveromra.
2016. nov. 24. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
56%
Ki mondja ezt? Én pont azt hallottam, hogy nem csak a magyar pasik a leghelyesebbek itt a környéken, de még egzotikusak is. Nézd már meg, hogy néznek ki a germán férfiak meg a bamba fejű szlávok... ilyen felhozatal mellett, nem nehéz nőt találni. Ja, a másik, hogy a latin pasikról szóló legendáknak a fele sem igaz. Legutóbb nyáron is voltam olaszban, és nem csak a tengerparton, de Milánóban is meg ilyen helyeken, és ha hiszed ha nem 1 hét alatt egyetlen félig-meddig jóképű olasz férfit nem láttam. Egyik kávézóban cinikusan meg is kérdeztem a pultos csajt, hogy amúgy hol vannak az olasz macsók..? :D
2016. nov. 25. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
33%

#2


Hát ha ez igaz lenne akkor nem menekülnének a magyarok elől oly sok esetben...

2016. nov. 25. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
28%

Hát te amúgy hülye vagy első válaszoló. Pont fordítva van, a magyar pasik helyesek, a magyar nők kevésbé szépek. Nem csoda, hogy egyébként ilyen olcsók is. Ausztriában például egy osztrák nő egy menetre 200 Euro, egy magyar meg 50... és mégis az osztrák nőket viszik jobban.

Én úgy tapasztalom, hogy pont külföldön van az, hogy a nők szépek és dögösek de a férfiak úgy néznek ki mint a bohócok. Egy magyar pasi az olyan szinten van (külsőre), mint egy skandináv.

2016. nov. 25. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
59%

#4


A magyar nők szépségéről még közmondás is van, a férfiakkal nincs ilyen.

2016. nov. 25. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%

#5


A magyar nők szépségéről egyedül Magyarországon van közmondás, amúgy az ég világon sehol. De ez mindenhol így van. Üzbegisztánban pedig az üzbeg nőkről van közmondás.

2016. nov. 25. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
60%

#6


Ha férfiakból a magyar és a skandináv a jó...


Akkor nőknél hol vannak a legszebbek? :D

2016. nov. 25. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
52%

#7


[link]


Tessék itt egy lista az európai nőkről, szépség szerint. A magyar nők a Top 20-ban sincsenek benne Európában, viszont egy hasonló kutatást láttam, ahol a magyar pasik a 4. helyen voltak. Jó, persze nem azt mondom, hogy ez egy szent írás, de szerintem van benne valami, én sok helyen voltam már Európában, és tényleg azt tapasztalom, hogy nem szépek a magyar nők, legalábbis átlagban nem, a külföldi átlaghoz képest, viszont a pasik annál inkább vonzóak.

2016. nov. 25. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 Szergej55 ***** válasza:
33%
Hát pedig szerintem jóval szebbek itt a nők, mint majdnem akárhol máshol. Nyugaton csak randább van, Dél- és Kelet-Európa jobb ilyen szempontból (most magunkat is ide sorolom).
2016. nov. 25. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
33%
Gondolom ők már nem veszik be a hímsoviniszta, őskori bullshitjüket, azzal már csak itthoni lányok agyát lehet kimosni. xD
2016. nov. 25. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!