Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért mondják hogy a Nyugat-Eu...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért mondják hogy a Nyugat-Európába menő magyar férfiak nem tudnak nőt találni ott?

Figyelt kérdés

Négy barát/haver/ismerős van kint, mindnek van jelenleg kint valakije. Mindükkel Skype-on is beszéltem az utóbbi egy hónapban, mert én is ki akarok menni egy éven belül, de inkább jövő nyárig.

2 Angliában, az egyiknek lengyel, a másiknak lett barátnője van.

1 Franciaországban, neki helyi arab származású (akinek már a szülei is ott születtek "franciában") barátnője van

1 Németországban, neki német barátnője van, hagyományos, szőke, árja, germán lány.


Az összes nő csinin néz ki, de tényleg. Szép arcúak, jó alakjuk van. Ehhez képest sokszor olvasom hogy kelet-európai férfi ne számítson párkapcsolatra/szexuális kapcsolatra, ha kimegy Nyugat-Európába dolgozni, mert lenézi mindenki a kelet-európai férfiakat.



2016. nov. 24. 23:26
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
91%

Nem hiszem, hogy a kinézetre gondolnak, amikor ezt mondják.


Inkább a hozzáállásra. Egy nyugati gondolkodású nő nem olyan férfit akar, aki elé ha nem teszed le a kaját megmelegítve, inkább dacból éhen hal.

2016. nov. 25. 02:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
0%
Van egy régi közmondás: Világon magyar nők ""legszebbek"".
2016. nov. 25. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
100%

Én már nagyon sok országban jártam és sok olyan külföldivel is beszéltem,akik jártak itt és szerintem/szerintük is a magyar nők nagyon szépek.Németországban,Angliában ocsmányok,egyik unokatesóm Münchenben lakik és mindig alig várja,hogy hazajöhessen csajozni.


A férfiaknál nincsenek ilyen jelentős eltérések,legalábbis nem vettem észre,abból mindenhol vannak nagyon helyesek és nagyon rondák is :D

2016. nov. 25. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
5%

Sok év angliai (és egy kis hollandiai) munka után én úgy látom, illetve ezért nem találtam senki komolyat:

1. A kelet-európai nők (magyarok és nem magyarok is) úgyis összeszednek egy pénzes nyugati pasit, van hogy valóban szerelemből, de legtöbbször nem. Egy kint élő magyar lány a legritkább esetben áll szóba egy magyar pasival, sőt sok olyan párt ismertem, akik kint szakítottak. :(

2. Egy angol nőhöz én sem nyúlnék, nem is tettem. Ők amúgy is nagyon rá vannak kattanva mostanában a színes bőrűekre.


Összességében tehát a legkevesebb esélye társat találni hosszú távra Nyugaton a legkevesebb esélye egy kelet-európai férfinak van.


Persze azért volt, hogy kavartam magyar lányokkal, de valahogy a végén mind egy angol vagy francia pasi oldalán kötött ki (milyen véletlen, nem egy lengyel vagy szlovák vagy görög mellett pl). Egyszer viszont sikerült két éjszakára hazavinnem egy dán lányt. :-)

2016. nov. 26. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!