Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha több, mint 4 év a korkülönb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha több, mint 4 év a korkülönbség, akkor mit szoktak a férfiak, kamuzzák a korukat vagy nem mondják el vagy hogy megy?

Figyelt kérdés
Például ha egy nagyon csinos 15-16 évest akar valaki 20 évesen felszedni, vagy egy 18 évest egy 27 éves, vagy egy 20 évest egy 30 éves, vagy egy 26 évest egy 50 éves, stb?
2017. jún. 21. 17:52
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
57%
Miert kamuznanak? Mi 22/32 evesek vagyunk most, 19 evesen is tisztaban voltam vele, hogy egy 29 evessel ferfival randiztam eppen. Minek kamuzni?
2017. jún. 21. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
100%

25 évesen egy csinos 32 éves szedett fel, sosem tagadta a korát. 37 évesen pedig egy sármos 49 éves. A kor csak egy szám.

N 40

2017. jún. 21. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 A kérdező kommentje:

Hát mert ha nem kiváló kinézetű az ember, akkor még 4 évre is azt mondják hogy nagy a korkülönbség.

-Pl. 16 évesek odaírják hogy ismerkednék 16-18 éves korig!

-Társkeresőkön is a sikertörténeteknél zárójelbe odaírják az emberek korát amik 0-4 év különbségek általában, mintha ez lenne a társadalmi elvárás.

-A korkülönbség szakértői a cikkekben is mint probléma, nem mint előny van feltüntetve.

-Ha a férfi idősebb 6 évvel azt próbálják valami ragadozó, korának éretlen visszamaradottnak, aberráltnak, pedofilnak, a nőt pedigapakomplexusos betegségben szenvedőnek feltüntetni, de ha a nő idősebb 10 évvel az meg elfogadott mint milf, puma, stb.

2017. jún. 21. 18:11
 4/22 anonim ***** válasza:

Társkeresőn láttam olyan nőket, akik 32-34 évesen 35-ig jelölték meg, hogy keresnek párt.


Ilyenkor nem kamuzok, hanem elmosolyodom, és lapozok.



Egyébként mire jó kamuzni? Ha egy éjszakást akarsz, akkor még megértem, de kapcsolatban 5 perc alatt ki fog derülni

2017. jún. 21. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
Nem mindegy milyen korosztalyban beszelsz errol. Ha egy 19-24 eves no ismerkedik egy 27+ feletti pasival, azzal semmi baj nincsen. De ha egy 23 eves relative mar felnott ferfi akar beprobalkozni 15-16 eves tinilanyoknal, ott valami baj lesz a pasi fejeben vagy nem tudom kialakitani kapcsolatot a sajat korosztalyaval hogy ennyire "vissza" kell mennie.
2017. jún. 21. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:

ne kamuzz!

én egyszer hazudtam a koromat illetően egy csajnak.

igaz sosem gondoltam volna, hogy bármi is lesz majd köztünk, de a sors úgy hozta, hogy összejöttünk.

nagyon kínos volt utána elmondani azt az 5 bekamuzott évet.

mondjuk én csak az "anonimitásom" védtem ezzel a kor dologgal akkor, (egy online játékközösségben történt a dolog) idegen emberek előtt jobb az óvatosság.

2017. jún. 21. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:

(Vicc)

- Helló bébi!

- Csókolom. Hány éves a bácsi?

- Hetven. De egy perccel sem érzem öregebbnek magam harmincötnél. :D

2017. jún. 21. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 A kérdező kommentje:
Miért a rengeteg 23 éves hogy versenyezzen a 20 éves lányokért a 26-48 éves már előléptetésekkel, lakással, autóval, pénzzel rendelkezőkkel? Nyilván van egy néhány nagymenő akinek sikerül, de a tipikus akkor otthon maszturbáljon még évekig egy műpinával, amíg elő nem léptetik néhányszor?
2017. jún. 21. 18:29
 9/22 A kérdező kommentje:
Vagy akkor hajtson rá a 33 éves anyukákra a játszótéren 23 évesen, hogy ne nézzék aberráltnak amiért 16 éves barátnője van?
2017. jún. 21. 18:31
 10/22 A kérdező kommentje:

"A kor csak egy szám. "


A kor, a magasság és a súly nem csak egy szám hanem a legkritikusabb alapkövetelmény, ami még a fényképnél is elsődlegesebb, hisz társkeresőn ki is szűrik akinek nem kedvező ez a szám. Attól hogy időnként akadnak akiket nem agymosott a média ezzel a korkülönbséges agymosással, attól még az alaptömeg az ilyen.

2017. jún. 21. 18:35
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!