Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tehetnék, hogy ne zavarjon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tehetnék, hogy ne zavarjon a 14 év korkülönbség?

Figyelt kérdés

Ismerkedem valakivel, a húszas éveimben vagyok, a férfi 14 évvel idősebb tőlem. Több dolog is van, ami kicsit nehézkessé teszi az ismerkedést (távolság, magánéleti problémák), de ezeket idővel meg lehet oldani. Ami viszont nem fog változni, az a korkülönbség.


Hogyan tudnám elfogadni ezt, hozzászokni, hogy ne jelentsen problémát? Ha közelebb kerülünk egymáshoz, ez vajon kevésbé fog zavarni? Próbáltam már megfogalmazni magam számára, hogy konkrétan engem miért is foglalkoztat ez. De csak arra jutottam, hogy félek, hogy a családom mit szólna hozzá. Anyám csak 10 évvel idősebb ettől a férfitől, tartok tőle, hogy nem nézné jó szemmel a dolgot. Tudom, hogy ez az én életem, ha ezzel a férfivel lennék boldog hosszú távon, akkor senki másra nem szabadna hallgatnom...


Aki volt hasonló helyzetben, mit csinált?


2017. jún. 16. 13:03
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
Konkrétan mennyi az annyi?
2017. jún. 16. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
23-37
2017. jún. 16. 13:08
 3/18 anonim ***** válasza:
81%
Nem csodálom, ha zavar. Én nem is mennék bele ilyenbe. Az élet nagyon más szakaszán tartotok és jogosan érzed ezt most is. Ő már túl lehet egy házasságon, gyerekei lehetnek, már régóta dologzik, kibulizta magát stb. Persze, lehat azt mondani az elején, amíg köd van, hogy hülyeség, de nem az. 14 év így már sok.
2017. jún. 16. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
64%
Folyt.: véletlen elküldtem előbb. Nekem volt hasonló, szintén 20as évek, de 16 évvel idősebb. Nem lett jó vége. De nem csak az én példámból indultam ki.
2017. jún. 16. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:
Még nem volt házas, gyerekei sincsenek. Volt egy hosszabb kapcsolata, akivel eltervezte az életét, de aztán szakítottak. Közben dolgozott külföldön is, most itthon van. Nem sürget semmit, szerencsére, de azért nem titkolja, hogy örülne egy családnak a következő években. Én sem vagyok bulizós típus, nyugodt természetem van, tehát ezzel nem lenne probléma. Csak az a 14 év...
2017. jún. 16. 13:15
 6/18 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom, hogy milyen mély az ismeretségetek, csak a leírásból feltételezem, hogy nagyon az elején jártok. Akkor ismerkedjetek tovább, aztán kiderül, hogy mennyire illetek össze. Arra sajnos nem tudok megoldást, hogy ne zavarjon a 14 év, mert, ha már most zavar, akkor nincs mit tenni, te döntesz.
2017. jún. 16. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
100%
Ha eleve zavar, akkor felesleges belekezdeni. Az ilyen kapcsolatoknak amugy sincsen sok jovoje ebben a felallasban - tapasztalatbol mondom veget vetve egy 22-36 felallasu kapcsolatnak.
2017. jún. 16. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
78%
En is hagynam. Zavar, szoval, belul mar eldontotted.
2017. jún. 16. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
64%

Teged ez zavar es ez a baj.

Nalunk is ugyanennyi a korkulonbseg, en is 23, o is 37. De ez engem soha nem zavart.

2017. jún. 16. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
78%

A barátnőm 11 évvel fiatalabb nálam, az elején őt is zavarta a korkülönbség, emiatt szakított is velem félév után.


Aztán pár hónap különlét után rájött, hogy ezek csak számok, igazából semmit nem jelentenek azokhoz képest, amik igazán fontosak egy párkapcsolatban (szeretet, minőségi együtt töltött idő, közös érdeklődési kör, közös programok, közös célok, kommunikáció, szex, stb.).


Azóta több, mint 2 éve vagyunk együtt, idén meg akarom kérni a kezét.


34F

2017. jún. 16. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!