Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tehetnék, hogy ne zavarjon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tehetnék, hogy ne zavarjon a 14 év korkülönbség?

Figyelt kérdés

Ismerkedem valakivel, a húszas éveimben vagyok, a férfi 14 évvel idősebb tőlem. Több dolog is van, ami kicsit nehézkessé teszi az ismerkedést (távolság, magánéleti problémák), de ezeket idővel meg lehet oldani. Ami viszont nem fog változni, az a korkülönbség.


Hogyan tudnám elfogadni ezt, hozzászokni, hogy ne jelentsen problémát? Ha közelebb kerülünk egymáshoz, ez vajon kevésbé fog zavarni? Próbáltam már megfogalmazni magam számára, hogy konkrétan engem miért is foglalkoztat ez. De csak arra jutottam, hogy félek, hogy a családom mit szólna hozzá. Anyám csak 10 évvel idősebb ettől a férfitől, tartok tőle, hogy nem nézné jó szemmel a dolgot. Tudom, hogy ez az én életem, ha ezzel a férfivel lennék boldog hosszú távon, akkor senki másra nem szabadna hallgatnom...


Aki volt hasonló helyzetben, mit csinált?


2017. jún. 16. 13:03
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
0%

Ha te soknak tartod,ez nem fog változni,bárki bármit mond.

Mellesleg 100%,hogy egy 23 lány nem érett egy 37 éves férfihoz.

2017. jún. 16. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
Dobd el a fenébe, és keress egy maximum 2 hónappal idősebbet nálad, az be fog válni.
2017. jún. 16. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:

Szia!

Én ks voltam ilyen kapcsolatban, pont 14 év volt közöttünk. A elején enem is zavart, úgy éreztem, hogy tuti elítélnek és lenézneka barátai... de igazából soha nem kaptam rosszat senkitől :)


Az, hogy nem vagy érett ex ilyen pasihoz NEM feltétlen igaz!

Az én volt baràtom éretlenebb volt mimt én 22 évesen... mindig jött azzal, hogy majd családot szeretne, de gyorsan hozzátette "még nem most!". Nehezen hozott döntéseket, nem mert belevágni semmibe és még otthon élt a szüleinél... (ő is külföldön dolgozott, de érnte egyszer hazajött 2 hónapra...) mindig csak ígérgetge a közös jövőt, de sosem tett érte semmit. Mindig csak ālmodozott mindenről, de ami a közeljövőbe került, attól megrémült. Úgy viselkedett, mint egy kisgyerek, közben görcsösen ragaszkodott hozzám és nem akart elengedni.

Én megelégeltem és szakítottam, nert gyerekesen viselkedett. Ő azért keresett 20x éves baràtnőt, mert a 30 évesek kikosarazták. Sem egzisztenciája sem normális élete nem volt.


Persze a te kedveset lehet ettől egy nagyon rendes férfi! Ezel csak azt akartam hangsúlyozni, hogy nem mindig a fiatalabb fél a komolytalanabb. :) szóval nem szabad előítéletesnek lenni!

2017. jún. 16. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:

Ha valaki tetszett, minden infó amit megtudtam róla, tetszett.

Amikor korkülönbség volt avval, aki tetszett, akkor az pikánssá tette a dolgot számomra, akár idősebb volt, akár fiatalabb.

;)

Ha így érzel, ahogy írod, talán nem tetszik neked ez a férfi. Miért vagy vele?

2017. jún. 17. 04:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 Fish1 ***** válasza:
57%

Csak a test öregszik, a lélek kevésbé :)

Ha szereted, ne érdekeljen semmi, főleg ne az, hogy a külvilágnak és a környezetednek akarj megfelelni, mert annak semmi értelme nincs.

2017. jún. 17. 05:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 A kérdező kommentje:
14-es: nem vagyunk együtt. Ismerkedünk
2017. jún. 17. 15:21
 17/18 anonim ***** válasza:

16: Akkor szimplán nem tetszik neked eléggé.

Ez később változhat, évek múlva.

2017. jún. 17. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 A kérdező kommentje:
Úgy érzem, hogy lassan, de most kezd változni. Lényegében ezért merült fel bennem az, hogy hogyan tudnám elérni, hogy ne zavarjon a differencia, mert jó lenne, ha működne.
2017. jún. 17. 20:01
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!