Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért mondják egyes férfiak,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért mondják egyes férfiak, hogy a kövér nők biztosan zabálnak?

Figyelt kérdés

Sok itt az olyan komment, ha egy picit husibb nő tesz ki képet, hogy nem kéne annyit zabálni.

Vékony (értsd: 40kg) nőismerőseim hüledeznek azon, hogy lehet olyan kevés ételmennyiségen életben maradni, amennyit én eszek. Mindig madárétkű voltam, mégse voltam soha modell alkat.

Nem nassolok, betartom a fő étkezéseket, csipset, üdítőt nem fogyasztok, csokoládét nagyon ritkán.


Miért hiszik mégis sokan, hogy van összefüggés?


2017. nov. 5. 15:40
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
13%

Milyen magas és hány kiló vagy? Mert a "soha nem voltam modell alkat" nőknél sok mindent jelenthet. Lehet, hogy zsírkoca az illető, de simán hallottam már ilyet olyan nőtől, akinek egy deka feleslege nem volt.


Amúgy azt elhiszem, hogy valaki nem eszik ANNYIRA sokat és van pár kiló feleslege, mondjuk 4-5kg, de hogy 10-20 vagy annál több kg felesleges csipegetéssel nem lehet összeszedni, az is tuti :D Mondom ezt úgy, hogy én rajtam is van most 7 kiló plusz, de bármikor bevallom, hogy ezért jó sokat és kitartóan zabáltam :D

2017. nov. 5. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
40%

Mert aki eszik az hízik. Ezt nem gondoljuk, ez színtiszta biológia.


Egyébként nem kifogásokat kellene keresni a fogyásra, hanem tenni kellene érte. Egyetlen mentséged lehet, ha betegség miatt vagy dagadt, de a valóság a legtöbb esetben a puszta lustaság. A legtöbb nő végül is kap férfit így is, úgy is. Minek is tenni érte...

Bezzeg aki férfiként nem alfa, annak aligha jut barátnő, olyan se mint te.

2017. nov. 5. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
100%
Én nem gondolom. Valaki hajlamosabb a hízásra, más pedig kevésbé. Én pl zabálhatok egész nap chipset, csokit, akkor se hízok semmit.
2017. nov. 5. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 A kérdező kommentje:

170/58, szóval sok feleslegem nincsen, ilyesmi vagyok:

[link]


Szóval nem az a vékony nő azért.

2017. nov. 5. 15:51
 5/26 anonim ***** válasza:
81%

Degenerált a kérdező, mondtam.


#1-es vagyok

2017. nov. 5. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
11%
Ez bőven jó, ha tudsz rendesen szexelni és nem csak egy fadarab vagy ágyban. Meg persze legyen szép arcod, az fontos.
2017. nov. 5. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
32%
Anorexiás vagy.
2017. nov. 5. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 A kérdező kommentje:

Nem vagyok anorexiás.

Eszek rendesen, de cak annyit, hogy ne legyek éhes.

2017. nov. 5. 15:55
 9/26 anonim ***** válasza:
100%
Én se akkor híztam meg, amikor sokat ettem, hanem amikor rendszertelenül. Reggeli kimaradt, délben már kopogott a szemem, ezért egy kiadós ebéd, meg este vettem valamit hazafelé. Ettől a szervezetem átállt raktározó üzemmódba. Mióta ugyan annyit eszek, csak az ebéd egy része reggeli lett, elkezdtem rohamosan fogyni. Meg az alvás. Nem intuitív, de a kevés alvás hízlal.
2017. nov. 5. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 AchromaticSmarties ***** válasza:
100%

Egyébként ha túl keveset eszel, akkor is lehetsz husis, mivel lelassul az anyagcseréd. El kell találni az optimális kajamennyiséget, illetve figyelni kell a makrókra.


A képen meg vékony lány van, trollkodni jöttél ide vagy hülye vagy.

2017. nov. 5. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!