Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért mondják egyes férfiak,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért mondják egyes férfiak, hogy a kövér nők biztosan zabálnak?

Figyelt kérdés

Sok itt az olyan komment, ha egy picit husibb nő tesz ki képet, hogy nem kéne annyit zabálni.

Vékony (értsd: 40kg) nőismerőseim hüledeznek azon, hogy lehet olyan kevés ételmennyiségen életben maradni, amennyit én eszek. Mindig madárétkű voltam, mégse voltam soha modell alkat.

Nem nassolok, betartom a fő étkezéseket, csipset, üdítőt nem fogyasztok, csokoládét nagyon ritkán.


Miért hiszik mégis sokan, hogy van összefüggés?


2017. nov. 5. 15:40
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
68%

Mert így könnyebb megideologizálni, hogy miért nem tetszenek nekik a kövér nők. "Ú, az parasztság lenne, ha csak azt mondanám, nem tetszik, na akkor majd jól megmondom, hogy azért, mert nincs akaratereje meg undorító zabáló állat!". Közben bele sem gondolnak, hogy sok olyan eset lehet, amikor egy kövérnek tűnő vagy kövér ember nem azért néz ki úgy, mert zabál.


Én pl. jórészt betegség miatt híztam fel jó sokat, pedig nem étkeztem kifejezetten egészségtelenül (ami ilyen egészségtelenebb kaja, az kb. havi 1 zacskó chips volt) és mozogtam is. Aztán sok kutatás után rájöttünk, hogy hoppá, ez betegség - PCOS (végre találtunk egy normális orvost, aki diagnosztizálta). Ott végre kaptam egy útmutatást ahhoz, hogy ennél a betegségnél mi az, ami durva súlygyarapodsához vezethet... semmi finomított cukor (nemhogy ritkán, egyáltalán nem), semmi nem teljes kiőrlésű búzaliszt (dettó), durván alacsony kalóriaszám per nap, durva szénhidrátcsökkentés, heti min. 3 sport... ilyen étrendet nem egy közepesen vékony átlagember fogyaszt, hanem egy fitneszmodell vagy egy sportoló, kb. És én csak így tudok fogyni. Most, hogy ezt tudom, leadtam már 20 kilót. Közben meg más ismerőseim úgy nem híznak átlag testalkatból, hogy nem sportolnak, heti szinten betolnak 3 kürtőskalácsot meg 3 tábla csokit, heti 1x minimum gyorsétteremben esznek... de persze ők a "csinos, magukra adó, a testüket karban tartó" nők a pasik szerint, én meg akkor is a zabáló zsírdisznó vagyok, ha épp előttük megyek sporttáskával a konditerembe.


De vannak más típusú betegségek, amiknek ez a tünete, van, aki gyógyszer miatt hízik meg, van, aki a testalkata miatt tűnik kövérnek/testesnek. Van, aki még sportolóra is rámondja, hogy kövér, ha annak vaskos, de izmos vádlija van...

2017. nov. 6. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:
Amúgy a linkelt kép meg egy egészséges testalkat, rohadtul nincs a kövér közelében sem.
2017. nov. 6. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:

Sajnos ilyenek ezek a rohadt sztereotípiák.

Keresztanyukám tesi órán felül egy sprintet soha meg nem csinált,mégse volt több lánykorában 40 kilónál.A 175centihez 120 kilós nagybátyám cseszegeti olykor a 60 kg körüli súlya miatt.

2017. nov. 6. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:
En mar meg se merek szolalni. Van, hogy napokig nem eszem, es mindig megkapom, hogy hamburgert zabalok chipssel kb :D se hust nem eszem, se sokat (marekkal merem ki vagy evokanallal a kajam, evokanalbol max 10ek lehet egy etkezesnel, nem vacsorazok, fizikai munkat vegzek)... majdnem alkati kerdes. De persze lusta geczi disznók vagyunk mind mi 40kg feletti lanyok :D
2017. nov. 6. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:
24: rosszabbul nem is csinálhatnád, gyakori étkezés kellene, és a fehér hús (csirkemell) az egyik legjobb kaja diétára.
2017. nov. 6. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:

#21 Nem kell PCOS ahhoz, hogy szigorú(bb) diéta kelljen a fogyáshoz. A finomított élelmiszerek elhagyása vagy drasztikus csökkentése bárkinek javasolható, ha van egy deka felesleg is rajta. A PCOS és a pajzsmirigyalulműködés sem magyaráz meg 10-15kg-nál többet NORMÁLIS étrend és odafigyelés mellett. Jókat mosolygok a TLC nagydarab táncosnőjén, aki szerint a 170 kilója a PCOS miatt van. Aha, persze...


Meglehetősen gyakran látjuk, hogy 20+kg túlsúlyt ráfognak betegségekre, de ha az étrendjüket pontosan(!) leírják, akkor bizony ott van az a napi 5-600kcal többlet, ami a lassú súlygyarapodás oka lenne betegség nélkül is.

2017. nov. 7. 05:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!