Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért mondják egyes férfiak,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért mondják egyes férfiak, hogy a kövér nők biztosan zabálnak?

Figyelt kérdés

Sok itt az olyan komment, ha egy picit husibb nő tesz ki képet, hogy nem kéne annyit zabálni.

Vékony (értsd: 40kg) nőismerőseim hüledeznek azon, hogy lehet olyan kevés ételmennyiségen életben maradni, amennyit én eszek. Mindig madárétkű voltam, mégse voltam soha modell alkat.

Nem nassolok, betartom a fő étkezéseket, csipset, üdítőt nem fogyasztok, csokoládét nagyon ritkán.


Miért hiszik mégis sokan, hogy van összefüggés?


2017. nov. 5. 15:40
1 2 3
 11/26 A kérdező kommentje:
Átlagos testalkatú lány, nem éppen vékony.
2017. nov. 5. 16:09
 12/26 anonim ***** válasza:
0%
De igen. Az átlagos csaj vékony és csak kevés túlsúly van rajta. Maximum löttyed és ronda a tartása, de ettől még az a látványos túlsúly nincs jelen.
2017. nov. 5. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:
0%
Napi troll. A képen egy Playboy modell van..
2017. nov. 5. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:
hogy ne lenne összefüggés? aki zabál, az hízik. kész, ennyi, a fejed tetejére is állhatsz, az nem változtatja meg a biológiát.
2017. nov. 5. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:
0%
Már megint te. Akkor is te voltál az, aki a seggedet linkelted be. Vagy rengeteg 170 cm magas, 58 kilós önbizalomhiányos nő vár itt nyáladzást.
2017. nov. 5. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 A kérdező kommentje:

Nem trollkodom.

De a vékony lány fogalma alatt a többség azért ilyesmit ért:

[link]

2017. nov. 5. 16:26
 17/26 A kérdező kommentje:

Továbbra is nem.

És nem is láttam még itt olyan képet, ahol egy lány a meztelen fenekét (mert gondolom, erre gondolsz) linkelte volna be.

2017. nov. 5. 16:26
 18/26 anonim ***** válasza:
40%
Rémlik olyan, hogy Auschwitz, mert ott az éhezéstől nem igazán lehetett kövér embereket látni.
2017. nov. 5. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:
Ha szerinted az általad linkelt csaj nem vékony beteg vagy tuti. [link]
2017. nov. 5. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:
Nem azért vagy anorexiás, mert keveset eszel, hanem azért, mert vékony vagy, mégis fogyni akarsz.
2017. nov. 5. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!