Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Rövid ideje tartó kapcsolatban...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Rövid ideje tartó kapcsolatban normális ez szerintetek?

Figyelt kérdés

Nem igazán szoktam oda ugrani a közös programokon, hogy szeretnék fizetni. Nem akarok senkit lehúzni, szívesen hozzájárulnék én is, viszont rettentő kínosnak érzem hogy pl ha közösen bevásárlunk mert szeretnénk főzni, a kasszánál gyurakodjak hogy én akarok fizetni.

Olyankor szó nélkül pakolok a szatyorba miközben fizet a párom.

Utána meg lelkiismeretfurdalásom van, hogy biztos azt hiszi, hogy eszem ágában nincs.. nagyon kínos nekem ez a téma, szivesen olvasnám hogy másnál ez hogy működik. Egyébként egyetemista vagyok, a párom már dolgozik, 7 évvel idősebb.


2018. febr. 25. 10:21
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
Én vagyok a lány, de gondolom ez kiderül a kontextusból
2018. febr. 25. 10:22
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Őszinte kommunikációról hallottál már? Beszéld meg a problémádat a pároddal.
2018. febr. 25. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
En megmondanam siman fizetes utan, hogy otthon visszaadom a felet. Nekunk nem rovid a kapcsolatunk, de boltban altalaban a parom fizet kartyarol, en meg ha nagyobb tetelben vasaroltunk, adok neki keszpenzt otthon. De ez csak a nagyobb bevasarlasoknal van, ha csak 1-2 napi kajat veszunk, akkor nem, mert ilyen kisebb vasarlasokat en is megejtek gyakran egyedul, akkor meg en fizetek, szoval... Csak nagy teteleknel nezzuk, hogy ne az egyik allja az egeszet.
2018. febr. 25. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Egyrészt mi sokszor váltogattuk, és sorbanállás közben beszéltük meg, ki fizessen. Másrészt opció lehet az is, amit az egyik válaszoló írt, hogy otthon ajánlod fel, hogy odaadod a felét. De mindennek az alapja a kommunikáció, néma gyereknek... tudod. Hiába tart rövid ideje, fel kell hozni a témát. Tessék nagy lánynak lenni.
2018. febr. 25. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

Mennyire nehéz dolog lenne otthon pl a 7800 forintból odaadni 4.000-et, vagy 3.500-at.

Szörnyű gondokat kell megoldani a rövid kapcsolatoknál :D

2018. febr. 25. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
24%
Gondolom nem fog bele halni pár ezer forintba, amugy is ő a pasi, szóval jol van ez így.
2018. febr. 25. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

Ha a partnerem akart fizetni, akkor a kassza felé menet mondta, hogy most ő fizet, én meg átmentem pakolni. Étteremben, ha elfelejtettem a tárcát vinni, akkor az asztal alatt a kezembe nyomta a pénzt, mert tudta, hogy az ilyet mindig én fizetem, otthon meg odaadás neki vagy ha legközelebb kinézett valamit kB annyiért, azt megvettem neki.

31/f

2018. febr. 25. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Ha dolgozik , több pénze van mint neked..tehát 60/40vagy 75/25 jó! De mondjuk amikor dolgozik, te meg otthon vagy akkor lemehetsz kisbevásárolni.(tej kenyér,váratlanúl elfogyott dolog, egy csoki neki is...) simán fizetheted.

Együtt laktok? Ott is lehet kompenzálni, csekkeket fizetni. Ha viszont ő háza a rezsit ő fizeti akkor neked illene vásárolni. Autót gondolom ő tankolja. De! A házi munka is munka...szóval ha ott odateszed magad az is kompenzáció. Szóval kompenzálj.

2018. febr. 25. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Nem lakunk együtt, 1 hónapja randizgatunk, közös programokat szervezünk.
2018. febr. 25. 17:19
 10/12 anonim ***** válasza:
Ha te is eszel abból, akkor ALAP, hogy párszor te fizeted!
2018. febr. 25. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!