Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A férfiak meg tudják különbözt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A férfiak meg tudják különböztetni a sminkelt és a természetes szépséget?

Figyelt kérdés
Ha pl. valakin műszempilla van, alapozózza, kontúrozza az arcát stb., az nem zavarja a férfiakat? Egy nő legyen mindig szép, még akkor is, ha nem természetes?
2018. febr. 20. 13:16
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
48%

#5 Nem azt jelenti a természetes szépség, hogy úgy éli az életét, hogy semmit nem változtat magán. Te elméleted szerint nem borotválkozik, nem vágja a haját, fogorvoshoz se jár, bőrhibái se érdekli, nem kezeli. Ez az ápolatlanság.


Kérdezőnek: Meg tudjuk különböztetni.

A leírásban szereplő kérdésed meg egy más témakör már. Nem is igazán értem. Miért kéne egy nőnek folyton szépnek lennie(gondolom külsőre célzol)? Mit is jelent az hogy legyen szép?

2018. febr. 20. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:
Tapasztalat: amennyiben nem nagyon extrém a smink, nem színes és nem ocsmányul van eldolgozva, a 80%-uk nem tud különbséget tenni, max. akkor, ha 1mm közelről nézi vagy megtapogatja/lenyalja :D. Egyébként meg nem. Itt gyakorin is nem egyszer láttam, hogy "ilyen természetes, sminkeletlen szépséget szeretnék", és be van rakva kép egy modellről, akin láthatóan volt szemceruza meg barna szemfesték, vagy még jobb, vmi agyonretusált vonagló Playboy modellről :D. Az én kedves párom is mondja, hogy smink nélkül jobban tetszem, erre mondott nekem egy olyat, hogy "jobban tetszettél a 2. randin, mint az elsőn, mert akkor nem sminkeltél"... csont ugyanúgy ki voltam sminkelve mindkét alkalommal, alapozó, púder, pirosító, highlighter, rúzs, spirál, minden... csak 1. alkalommal zöld szemfesték volt rajtam, a 2.-on meg pezsgőszínű :D. Hát kb. ennyire tudják a különbséget.
2018. febr. 21. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:
Zavar hát. De simán lehet látni
2018. febr. 22. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!