Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A férfiak meg tudják különbözt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A férfiak meg tudják különböztetni a sminkelt és a természetes szépséget?

Figyelt kérdés
Ha pl. valakin műszempilla van, alapozózza, kontúrozza az arcát stb., az nem zavarja a férfiakat? Egy nő legyen mindig szép, még akkor is, ha nem természetes?
2018. febr. 20. 13:16
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
59%
Látom itt sokan lebecsülik a smink hatását. 3órás YouTube videókban kb egy maszkot sminkelnek a nőre:égett arcbőrű csajok( akikre nemhogy nem áll fel még a gyerekek is megijednek tőlük) válnak szexi nőkké
2018. febr. 20. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
76%

a 14:26 Ne és mit ér vele? Lekerül és a pasi elmenekül.

Én jártam már így. Nem csak másokat, saját magát is becsap vele.

2018. febr. 20. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
77%
csak amennyire egy lány is meg tudja különböztetni egy tuningolt és egy gyári kocsit
2018. febr. 20. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
77%

Ezt mindenki megtudja, felesleges abba ringatni magát valakinek hogy fel se tűnik.

Nem vagyok nagy szépségguru férfiként, de az alapozó kb minden lányom megfigyelhető ami nem baj egy mértékig, de amikor már inkább babának néz ki mint embernek az gáz.


Viszont a smink tetkók mindig gázok, és feltűnik...

2018. febr. 20. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
#5 Félreértetted a kérdést, ez sminkre vonatkozott, nem arra, amiket felsoroltál.
2018. febr. 20. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
0%
Az ilyen nők szokták utóbb a férfira hárítani a felelősséget, hogy "de hát csak nem gondolta komolyan, hogy tényleg úgy nézek ki, mint a randin". Mint ha egy politikus azt mondaná a választások után, hogy "de hát csak nem hitték el mindazt, amit a kampányban mondtunk".
2018. febr. 20. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
100%

Dehogy tudják! Hányszor volt oylan, h itt mutogatták lányok fotóit, hogy mennyire gyönyörűek smink nélkül is, wáó, pont ilyenről álmodoznak, barátnőfíling, stb. Közben meg a csajon műszempilla, szolika (nem volt szétégve, de azért egyértelmű volt),a haja ombre, az arcán legalább 5 termék (alapozó, pirosító, szempillaspirál, natúr szemhéjpúder, szájfény).


Mondom ezt úgy, hogy én nem vagyok nagy sminkes, ez csak az, amit az én avatatlan szemem is észrevett.


Jó volt fentebb az autós példa.

2018. febr. 20. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
100%

Erre van egy nagyon jó mém:

[link]


A legtöbb férfi szereti hangoztatni, hogy a természetességet kedveli, nem a rengeteg sminket. Csak azt felejtik el hozzátenni, hogy a természetesen szép bőrt, a temészetesen gyenge és pihés szőrzetet, a természetesen szép ívű szemöldököt és ajkakat, a természetesen szép sűrű, fekete szempillákat.

Nem a természetesen enyhén zsíros, pattanásos bőrt, a természetesen vastag vagy nagyon ritkás szemöldököt, a természetesen pengevékony szájat...


Persze, a temészetes szépség a legszebb. Csak az keveseknek adatik meg ugyebár.

2018. febr. 20. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
A legtöbb férfi simán.
2018. febr. 20. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:

Engem multkor a parom megdicsert, hogy milyen szepen sminkeltem ki magam aznap. Mondom ma nem is sminkeltem. Egyedul egy atlatszo balzsammal kentem be a szam kiszaradas ellen.

Szoval, nem mindig tudnak kulonbseget tenni.

2018. febr. 20. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!