Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan mondjam meg neki, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan mondjam meg neki, hogy többet érzek iránti mint barátság? 14/f

Figyelt kérdés
Szóval én egy 14 éves fiú vagyok és kb. 1 hónapja elkezdtem beszélgetni, egy 19 éves sráccal. Azóta tök jó barátok lettünk egyszer találkoztunk is (elég nagy kockázatot vállaltam a találkozóért). És hát találkoztunk és feltűnt, hogy amíg nem tudom, hogy minden rendben van-e vele, nem-e szomorú vagy hasonlók addig nem vagyok nyugodt. Ha pár órát nem beszélek vele már nagyon hiányzik nekem és úgy is érzem, hogy beleszerettem. Tudom,tudom most fog jönni, hogy ilyen meg olyan kis b*zi k*cs*g vagyok, meg semmit nem tudok még a szerelemről, de én mégis teljes szívemből így érzek. ÉS az a helyzet, hogy egy hét múlva nyári munka miatt nagyon messzire elfog menni és még internet sem biztos, hogy lesz. Nyár után pedig messze költözik a környékről így hát a találka megint nem megoldható. A másik pedig, hogy a srác úgy tudja, hogy én 18 éves vagyok (hogy eleinte jobban megbízzon bennem) és hát ezt is szeretném neki elmondani a jövő hét folyamán és azt is, hogy nekem többet jelent mint egy barát. Vagy ne mondjam el? Mit csináljak? Segítsetek!
2010. jún. 6. 20:59
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:

De most mondta, hogy az a másik srác akit egyébként leszeretett volna cumizni, mégsem szeretné, mert az, hogy jóban legyen az illetővel fontosabb mint a szopás utáni vágy.

De ha meg most elmondanám neki, lehetséges, hogy azt hinné, rákaptam a helyzetre és akkor engem lecumizhatna.

Szerintetek? Én így is szeretném elmondani csak elég bizonytalan vagyok.

2010. jún. 7. 21:22
 12/17 anonim ***** válasza:

Ha kölcsönös a vágy és ő is szeretné akkor nincs semmi gond. De elötte mindenképpen beszéljétek meg ki meddig merne elmenni ebben a helyzetben.


17:38-as voltam.

2010. jún. 8. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:

szerintem hagyd, hagy sodródjanak az események

csináljatok közös programokat, menjetek el kirándulni, kerékpártúra, evezni, akármit, ott lehet beszélgetni, esetleg hozzáérni, mellé feküdni a fűben, stb

szal szerintem ne siesd el

aztán úgy is kialakul. hogy tényleg megkedvelitek-e egymást vagy nem, és akkor már beszélhetsz arról, hogy mennyire tetszik neked, meg milyen jó vele együttlenni, meg vonzódsz hozzá

szerintem érezni fogod, mikor mondhatod el neki ezt


a cumizás meg szex öregem, nem akarlak elkeseríteni :)

2010. jún. 8. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:

és egyébként simán kinézel 18-nak?


ja és még egy: mióta ismered? ja 1 hónapa


akkor még se menj vele el túrázni az erdőbe kettesben, szerintem


majd ha ismered már fél éve, éve


ha gondolod irhatsz e-mailt

2010. jún. 8. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:

Köszi az ötletet, de jelenleg arra a készülök fel, hogy elmondjam neki az igazi életkorom, de ezek után nem tudom, hogy szóba fog-e még állni velem. Nos minden esetre reménykedem :)


Egyébként kaptam egy e-mailt az oldalról nem tudom te írtad-e.

És az előző kommentáromban pedig úgy értettem, hogy megtörténhetne és nem úgy, hogy most ez lenne a legfontosabb

2010. jún. 8. 17:23
 16/17 anonim ***** válasza:

ja, én irtam


erre kattintva

Privát e-mail a kérdés kiírójának

2010. jún. 8. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 A kérdező kommentje:
Rendben akkor tudom :)
2010. jún. 8. 18:15
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!