Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan mondjam meg neki, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan mondjam meg neki, hogy többet érzek iránti mint barátság? 14/f

Figyelt kérdés
Szóval én egy 14 éves fiú vagyok és kb. 1 hónapja elkezdtem beszélgetni, egy 19 éves sráccal. Azóta tök jó barátok lettünk egyszer találkoztunk is (elég nagy kockázatot vállaltam a találkozóért). És hát találkoztunk és feltűnt, hogy amíg nem tudom, hogy minden rendben van-e vele, nem-e szomorú vagy hasonlók addig nem vagyok nyugodt. Ha pár órát nem beszélek vele már nagyon hiányzik nekem és úgy is érzem, hogy beleszerettem. Tudom,tudom most fog jönni, hogy ilyen meg olyan kis b*zi k*cs*g vagyok, meg semmit nem tudok még a szerelemről, de én mégis teljes szívemből így érzek. ÉS az a helyzet, hogy egy hét múlva nyári munka miatt nagyon messzire elfog menni és még internet sem biztos, hogy lesz. Nyár után pedig messze költözik a környékről így hát a találka megint nem megoldható. A másik pedig, hogy a srác úgy tudja, hogy én 18 éves vagyok (hogy eleinte jobban megbízzon bennem) és hát ezt is szeretném neki elmondani a jövő hét folyamán és azt is, hogy nekem többet jelent mint egy barát. Vagy ne mondjam el? Mit csináljak? Segítsetek!
2010. jún. 6. 20:59
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
80%
Jobban teszed szerintem ha nem mondod el, mert egyrészt a koroddal is hazudtál neki, mársézről meg ígyis elmegy, talán ez egy jel arra, hogy ennek nincs jövője. Így később még jóba lehettek, ha meg viszont minimális homofóbia is van benne, akkor menekülni fog tőled, ha ezt bevallod neki.
2010. jún. 6. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim válasza:

Hát ez nehéz kérdés nagyon...

Mert,ha ő ellenérzéseket táplál a melegek iránt,akkor még az előfordulhat,hogy eltávolodik tőled,vagy megutál.Ezt ki kéne puhatolni,hogy ő mit gondol erről a dologról.És ha úgy érzed,hogy okés minden akkor nyugodtan elmondhatod neki,kerek perec,hogy így érzel iránta.

Az nem túl jó pont,hogy rögtön hazugsággal indították (a korodról)...nem is tudom,hogy ezt,el kéne-e mondanod neki...

2010. jún. 6. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
Hát öhh...tulajdonképpen egy teljesen átlagos srác. Buli, pia stb. Mikor találkoztunk arról beszélgettünk, hogy ő kíváncsi a fiú-fiú kapcsolatra és van akivel kipróbálná (de úgy mondta, hogy csak azzal az egyetlen sráccal) és hát a hétvégén dőlt el, hogy ebből tulajdonképpen lett-e valami vagy nem. Erről még sajnos nem tudok. A melegekkel nincsenek ellenszenvei.
2010. jún. 6. 21:48
 4/17 anonim válasza:

Második vagyok:

Hát ha így áll a helyzet,akkor elmondhatod neki szerintem.Legfeljebb azt mondja,hogy nem akar tőled ilyen szinten semmit.

Sok sikert!

2010. jún. 7. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:

ajaj, ez így elég gáz


meg kellene mondanod neki, hogy csak 14 éves vagy

lehet, hogy jobban ki fog akadni, vagy kevésbé, mindensetre azt fogja mondani ilyen nincs :)

nekem is van olyan netes haverom, aki előszőr 19-nek mondta magát, hogy komolyabban vegyék, meg kisit koravén is volt, aztán kiderült, hogy 15, igaz csak haver volt, ágyba bújni nem akartunk (meg most már 20)


másik dolgo, ha nem vagy még 14 éves, eszedbe ne jusson semmiféle szex vele ugyani az bűncslekemény, ha elmúltál 14 akkor már bármit lehet, amit te is akarsz, de fotózni videózni eszetekbe ne jusson (ez volt a száraz praktikum)


mit gondolsz, ő is érez feléd valami hasonlót?

ha nem jó eséllyel le fog építeni

ergo ne ronts ajtóstúl a házba


van nagyobb testvéred? ha nincs akkor lehet, hogy tudat alatt szeretnél egyet

vagy szxuálisan is vonz? vagy még magad sem tudod?

szerintem az egésszel várj, majd ki fog alakulni

de ezt mindeképpen mond meg neki, hogy csak 14 vagy

2010. jún. 7. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:

Betöltöttem már a 14 évet de eszem ágában sem volt vele sexelni vagy képeket és videókat készíteni.


Nem nagyon hiszem, hogy érez irántam bármit is persze nagyon szeretném de legalább azt, hogy tudja, hogy mi van de viszont nem akarom, hogy ez miatt rosszul érezze magát avagy valami.


Nincs bátyám (valóban szeretnék), de nem csak úgy tekintek rá mint egy példaképre, hanem szerelmes vagyok belé.

2010. jún. 7. 14:22
 7/17 anonim ***** válasza:

Micsoda?

Én ebből alig értettem valamit!

Nem jövök a b*zizással,mert tudom hogy előfordul az ilyen,és ugyanolyan ember vagy!:)

Ha hazudtál a korodról,akkor az nem jó..

Nem tudom..Én még sosem voltam ilyen szituban,csak fiúval!:)

Szerintem próbáld meg rávezetni!

2010. jún. 7. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:

Először is mondd meg az igazat a korodról. Ha ezt megértően fogadja akkor a többit is szépen lassan adagolva. Lehet kölcsönös a szimpátia de lehet hogy elutasít.

Hasonló volt velem is.

2010. jún. 7. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
Mindenképp el fog menni. Szerintem ne éld le úgy az életed, hogy mi lett volna, ha... Mondj el neki mindent őszintén és egyenesen, és talán szép emlékekkel búcsúztok majd el! Amúgy az élet kiszámíthatatlan, sosem lehet tudni, mi fog történni. Kívánom neked a legjobbakat! L27
2010. jún. 7. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
Elfogom neki mondani.
2010. jún. 7. 21:08
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!