Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Érdemes a lányokat komolyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Érdemes a lányokat komolyan venni?

Figyelt kérdés

Eddig sok lányt,aki tetszett komolyan kezeltem, kedveskedtem velük, próbáltam nevettetni őket, illetve normálisan elbeszélgettem velük... De utána nem foglalkoztak velem... (nem írnak vissza, ha talizunk flegmák blablabla)

Ezek után már nem nagyon tudok komolyan venni egyetlen olyan lányt sem aki tetszik...



2018. jan. 28. 12:52
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Ezt sztem nem ide akartad!
2018. jan. 28. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szerintem nagyon ragorcsolsz arra hogy baratnot akarsz. Legyel laza :)
2018. jan. 28. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
9%
Kár a gőzért. Jól kell kinézni, akkor foglalkozni fognak veled.
2018. jan. 28. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Először csak tanulj meg velük kommunikálni, ne vegyél semmit a szívedre.
2018. jan. 28. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 CFB ***** válasza:

Rossz kategória.

Az, hogy Te megteszel egy adott lányért amit tudsz, és nem viszonozza az érzéseid, nem jelenti azt, hogy nem lehet komolyan venni a lányokat. Azt nem mondtad, hogy addig hogyan viselkedtek veled. Mert ha csak úgy elvoltak veled, mégcsak nem is jártatok stb, akkor az ilyeneket ne vedd a szívedre

2018. jan. 29. 06:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!