Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A kislányosabb arcú, megjelené...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A kislányosabb arcú, megjelenésű lányokat nem veszik komolyan a férfiak?

Figyelt kérdés

Az olyan lányokra gondolok, akiknek kislányos testalkata, arca, hangja van (pl. Emily Kinney).

Sokszor azt látom, hogy csak mosolyognak rá a férfiak és úgy vannak vele, hogy "de kis aranyos", de ezen felül semmi több. Kissé elszomorító ez a "lekezelés".

Ti komolyan tudnátok venni egy ilyen lányt?


2017. febr. 12. 20:00
 1/5 anonim ***** válasza:

A pasik egy része eleve meg sem merne szólítani egy olyan nőt, mint Emily Kinney, mivel fél a visszautasítástól.


Másik részének meg gondolom az érettebb kinézetű nők tetszenek, ezért nem mutatnak különös érdeklődést.


Én igen, tudnék komolyan venni, nekem tetszenek az Emily Kinney féle nők, tetszik ha egy csaj fiatalos (én is az vagyok) és van bátorságom is ahhoz, hogy kezdeményezzek náluk.

2017. febr. 12. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Ha kislányos viselkedés is társul hozzá akkor nem.

30/f

2017. febr. 12. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Én a kislányos, babaarcú lányokba szoktam szerelmes lenni. LOL.
2017. febr. 12. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Természetesen igen. A fiatalos külső nem ekvivalens a lelki éretlenséggel. ^_O
2017. febr. 12. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
68%
A kislányos arcú lányokat pont úgy kezelik a pasik, mint a nem kislányos arcúakat. Ha úgy érzed, hogy kislányként kezelnek, akkor az más miatt lehet.
2017. febr. 12. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!