Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Férfiak! Szerintetek mennyi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak! Szerintetek mennyi idő után szabad beadni egy nőnek a derekát?

Figyelt kérdés
Tudom hogy ez mindenkinél mást jelent, de felnőtteknél már nem téma hogy egy évet sétálgatunk valakivel, viszont ha az ember lánya idő előtt köt ki az ágyatokban, akkor általában nem sok megbecsülésére számíthat. Ugyanakkor a végtelenségig sem lehet váratni a dologra, ezért érdekelne elsősorban a 25+ férfiak véleménye. Mennyi várakozás elég/szükséges ahhoz, hogy ne tartsátok könnyűvérűnek, könnyenkaphatónak a kiszemeltet?

2018. jan. 26. 11:38
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
0%

#20

Ez azért érdekes mert ti hajtogatjátok az állandóan, hogy szexelni csak szerelmből vagy minimum erős szimpátiából tudtok egy férfival.

Tehát pont ez az, egy olyan nő szájából akinek nem egy egyéjszakás kalanadja volt rendkívül hülyén hangzik, hogy ő most várni akar mert ez most komoly. Nevetséges az egész.

Akit komolyan akarsz azt akkor is komolyan fogod akarni miután lefeküdtél vele. Ha ez az első randin történik akkor ott.

2018. jan. 26. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
60%
Én nem adom be a derekamat. Ha már mindketten szeretnénk a szexet akkor lesz. Nem 12- randi után amikor még szinte egy idegennel ülök szembe. Ahhoz, hogy megismerjem nekem kell kis idő. A barátommal 3 hónap után történt meg. Előbb is lefeküdhettünk volna, de nem hiszem, hogy akkor lett volna az ideje. Mert nem éreztem magam kész lelkiekben, nekem fontos, hogy ismerjem is a másikat. Nem elég csak a vágy és a vonzalom. Azóta is együtt vagyunk és nem volt nehéz várnia ennyi időt. Elmondása szerint örül, hogy vártunk kicsit, mert volt közben időnk jobban megismerni egymást biztosabb, stabilabb lett a kapcsolatunk biztonságban éreztem magam mellette és utána jött csak a szex. Volt akivel pár óra ismerettség után szexelt. Nem nézte rihe r**nak a nőt, csak simán könnyelműnek tartotta és hamar elveszett az érdeklődés részéről, nem volt olyan jó egy "idegennel" a szex. És az én barátom nálam 11 évvel idősebb. A korombeli srácok nem bírták volna ki eddig valaki már a harmadik randi után szexelni akart. Egy randi kb 2 órás. Ismertem 6 órája a srácot összesen. Vagyis egy idegen még. És én rögtön nem is leszek oda valakiért. Szexelni meg nem akarok érzelmek nélkül. Ha már nagyon akarjuk úgy is lesz. Húzni nem szoktam az időt. Csak megtörténik magától..
2018. jan. 26. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:
1-2*randi
2018. jan. 26. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:

Sohasem az eltelt idő határozta meg. Fiatal koromban sem. Nekem egy nő akkor adja be a derekét, amikor el tudom venni az eszét annyira, hogy mérlegelni se tudjon. Ha ezt nem tudom, megtenni, akkor nincs keresnivalók egymás mellett, és jobban tesszük, ha mással próbálkozunk.

Valamikor a saját lányomnak is ezt tanácsolta, hogy akkor feküdjön le a fiúval, amikor az annyira hatással van rá, hogy már nem bír magával.

2018. jan. 27. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:
Nalam pl mindegy. Igy jobban szeretem ha rogton szetteszed a labad
2018. jan. 27. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!