Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Férfiak! Szerintetek mennyi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak! Szerintetek mennyi idő után szabad beadni egy nőnek a derekát?

Figyelt kérdés
Tudom hogy ez mindenkinél mást jelent, de felnőtteknél már nem téma hogy egy évet sétálgatunk valakivel, viszont ha az ember lánya idő előtt köt ki az ágyatokban, akkor általában nem sok megbecsülésére számíthat. Ugyanakkor a végtelenségig sem lehet váratni a dologra, ezért érdekelne elsősorban a 25+ férfiak véleménye. Mennyi várakozás elég/szükséges ahhoz, hogy ne tartsátok könnyűvérűnek, könnyenkaphatónak a kiszemeltet?

2018. jan. 26. 11:38
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
52%

Helyzet fűggő mennyire vagytok egy hullám hosszon stb...

De 3-4 randin megtörténik...

2018. jan. 26. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
88%
Akkor jó, amikor úgy érzed, hogy kész vagy rá. A jelenlegi párommal negyedik találkozás alkalmával szexeltünk, előtte is aludtunk már együtt, de akkor még nem akartam, nemis erőltette. Amikor még úgy érzed, hogy bizonytalan vagy, nem kell megtenni.
2018. jan. 26. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
3%
A derekát bármikor. A nemi szervét 2.-3. randin. :)
2018. jan. 26. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 A kérdező kommentje:

Valóban, olyan korán? :))

Furcsa ezt olvasni, ezek szerint csak az én környezetem ilyen lemaradi, a családom férfitagjai (27,38 évesek) szerint 4-6 hónap között aktuális, de én ezt nőként soknak tartottam.

2018. jan. 26. 11:53
 5/25 anonim ***** válasza:
55%

2-3 randin?

Lesz egy 2ik randin, az első jól sikerült majdnem 4 órát beszélgettünk, de még mindig úgy érzem, hogy semmit se tudok a lányról, nem is ismerem nagyon.

Második randi is kb az ismerkedésről szól.

4-5ik randi előtt nem hiszem hogy lesz szex, de sztem ez attól is függ hogy baráti társaságból jössz össze valakivel, akit ismersz, vagy egy teljesen ismeretlennel randizol..

2018. jan. 26. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
36%

Értelmetlen egy kérdés. Mi az, hogy beadni a derekát? Nekem ez azt sugallja, nem is akar szexelni, csak hagyja magát, hátha ezzel meg tudja tartani a másikat.

Szexelni akkor, amikor mind ketten kívánják, akarják. Első randin, vagy a tizediken, ez minden kapcsolatnál más.

Azt, figyelmeztető jelnek tartom, ha 4-5 randi után sem kívánja a másik. Vagy is, nem vagyok rá olyan hatással, hogy komoly kapcsolat legyen.

2018. jan. 26. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
20%
Nincs ilyen "megbecsülési" összefüggés.Ha 3 hónap alatt nem jut egy kapcsolat arra a szintre,hogy a nő képes legyen kifejezni vágyik a közelségemre az felejtős.
2018. jan. 26. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
85%

A felesegemmel a 2dik randin ami egyben szilveszteri buli is volt az alkoholtol is es amugyis alig birtuk megallni hogy ne csináljunk hülyeséget. Odaadtam neki az óvszert és azt mondtam Hogy csak akkor vegye elő ha biztosan akarja.

Utólag mondta el hogy vegig a közelében volt de nem akarta hogy kvanak nezzem ezert nem mondta el hogy hol van. Aztán a 4duk randin már nem birtunk magunkkal. Azóta eltelt 5ev és mára a feleségem

2018. jan. 26. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
2%

Nem ez dönti el és nem ez alapján gondolok könnyűvérűnek senkit.

Abszolút és azonnal kiábrándulnék abból a lányból aki csak röhögcsél meg simogat, vállamara teszi a kezét és hasonlók, de csóknál kb. majdnem elrántja a fejét mert az túl gyors.

Ha egy férfi komolyat akar akkor nem fogja eldönteni, hogy milyen hamar fekszenek le egymással először. Max olyanokat ne csinálj, hogy első randin berángatod a mosdóba mert te szopni szeretnél. Akkor már tényleg egyetlen férfi sem venne komolyan.

Ám, ha olyan a helyzet akkor olyan a helyzet és felesleges az időt húzni.

2018. jan. 26. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
68%
3 hónap körül gondolnám a határt.
2018. jan. 26. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!