Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Férfiak! Szerintetek mennyi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak! Szerintetek mennyi idő után szabad beadni egy nőnek a derekát?

Figyelt kérdés
Tudom hogy ez mindenkinél mást jelent, de felnőtteknél már nem téma hogy egy évet sétálgatunk valakivel, viszont ha az ember lánya idő előtt köt ki az ágyatokban, akkor általában nem sok megbecsülésére számíthat. Ugyanakkor a végtelenségig sem lehet váratni a dologra, ezért érdekelne elsősorban a 25+ férfiak véleménye. Mennyi várakozás elég/szükséges ahhoz, hogy ne tartsátok könnyűvérűnek, könnyenkaphatónak a kiszemeltet?

2018. jan. 26. 11:38
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
61%

"beadni egy nőnek a derekát"


Ez kb. úgy jön le, hogy te kegyed gyakorolsz és megteszel olyant, amit nem is akarsz. Szexelni akkor kell, amikor mindketten úgy érzik ez lehet az 1 és x. randi között bármikor.

Miért lenne ezért kevésbé megbecsülve a nő? Nem csak ő feküdte le a másikkal, hanem a másik is vele.

2018. jan. 26. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
53%
Nem tudom mert, eddig a nők szedtek fel: (
2018. jan. 26. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
3%

Marhaság. A mostani barátnőmet az interneten ismertem meg, pár nap netes beszélgetésre rá, az első találkozás után kb. 30 perccel már a bugyiját húztam le a kanapéján. Ez volt lassan fél éve, boldogok vagyunk együtt és soha nem csodáltam még ennyire nőt.

Előtte viszont pont egy olyannal "randizgattam", aki ezt a kivárásos taktikát játszotta (ameddig hagytam). Elég gyorsan le is lankadt az érdeklődésem, és ma már a nevén kívül nem sok mindent tudnék felidézni, pedig sokat beszélgettünk.


28f

2018. jan. 26. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
69%
#13 Ez a kivárásos dolog nem feltétlen taktikázás. Nem fogok első randin szexelni egy vadidegennel, ha nem érzem magam késznek rá. Nemis tudnám komolyan venni egy olyan pasi szándékait, aki egyből meg akarna dugni.
2018. jan. 26. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
0%

14: Pedig itt vagyok egy erős ellenpéldának, és ha meghallgatod a férfiakat, a többségük ugyanígy gondolja. Magadra vess, ha ezt nem hallod meg!

Kivárásos taktika alatt amúgy azt értem, amikor 2-3 hétig (tovább senkire se várok) megy a "randizgatás" előrelépés nélkül. Ehhez nekem nincs türelmem, és egyébként is olyan nőt képzelek el magam mellé, aki ennyi idő alatt képes dönteni.

2018. jan. 26. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
80%

#15 Ebből látszik, hogy mindenki máshogy gondolkodik :) Nekem meg olyan pasi nem kéne, aki 2 hetet sem képes várni a szexszel. Az ilyenek kb állatias ösztönlények szintjén vannak. Amúgy sem szeretem a türelmetlen embereket, akik már az első randin is szexuális utalásokat tesznek, ez közönséges dolog. Ha valakivel kapcsolatot tervezünk, először ismerjük meg egymást, utána jöhet a szex(nem hónapokra gondolok, de legalább 4-5 randi kell nekem).


És nem arról van szó, hogy prűd lennék, szeretek szexelni, voltak egyéjszakás kalandjaim is. De azokat annak is szántam és meg is maradtak annak, mert nem járnék olyan pasival, aki ennyire könnyen kapható, komolytalan.

2018. jan. 26. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
32%

Ez szerintem erősen korosztály függő, tizenévesen 4-6 hónap már ha a pasi kitart addig, huszonévesen maximum 1-2 hónap, ha ennyi idő alatt nem tud a csaj dönteni, hogy ez most több lesz vagy kevesebb akkor veszett ügy. Harminc fölött szerintem egy hónap maximum az is csak ritka esetben, elvileg ott már érett a nő és észreveszi ha egy pasi csak ezt akarja.

26F

2018. jan. 26. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
0%
Én olyan 1,5-2 hónapig tolerálnám, de persze ezt úgy, ha sűrűn találkozunk, mert mondjuk egy városban lakunk vagy nagyon közeli településeken, tehát sűrűbben tudunk találkozni. Ha távkapcsolat, akkor kicsit kevesebb idő, max 1 hónap, ha mondjuk heti 1x tudunk találkozni.
2018. jan. 26. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
0%

"És nem arról van szó, hogy prűd lennék, szeretek szexelni, voltak egyéjszakás kalandjaim is. De azokat annak is szántam és meg is maradtak annak, mert nem járnék olyan pasival, aki ennyire könnyen kapható, komolytalan."


Ezzel a logikával te is teljesen komolytalan vagy, maximum csak a leendő partnered elől sikerül eltitkolnod. Nem hiszem el, hogy nem érzed ennek az egésznek a komikumát...

2018. jan. 26. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
85%
#19 Azok a pasik, akikkel komolytalan voltam, nem érdekeltek. Nem érdekelt a véleményük sem. Viszont nekem is vannak igényeim és amíg válogattam, hogy megtaláljam az “igazit”, néha nekem is kellett szexelni :D Arra pont jók voltak.
2018. jan. 26. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!