Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ilyeneket miért csinálnak a nők?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ilyeneket miért csinálnak a nők?

Figyelt kérdés

Az elmúlt években volt szerencsém pár munkahelyen megfordulni mialatt tanultam és nagyon sokszor azt tapasztaltam,hogy olyan nők,akik akár komoly kapcsolatban vannak,rendesnek,értelmesnek is tűnnek, nem fogják vissza magukat,flörtölnek vagy kelletik magukat és kacérkodnak más férfiakkal. 20-as korosztályról van szó főleg. Nem egyszer én is belementem ilyen szituációkba,igaz nem vagyok egy adonisz,de azért van egy stílusom,ami beszokott jönni a nők egy résznek. Ilyenkor azért elgondolkodok,hogy otthon a hapsi vajon tudja-e,hogy a nője ennyire "nyitott" mindenre,ha éppen nincsenek együtt.

Megcsalásokról,kavarásokról nem is beszélve,azokból is van pár sztori,de azért persze nem mindegyik jut el idáig. Mi a véleményetek az ilyenekről?



2018. jan. 25. 15:07
 1/10 anonim ***** válasza:
12%
Mert ösztönlények.
2018. jan. 25. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
96%

Ugyanazért, amiért a pasik egy része nőket szédít, miközben otthon ott a párja.


Az emberek egy része gerinctelen. Ez komolyan olyan újdonság, hogy rá kellett kérdezned?

2018. jan. 25. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
72%

Ba$zdki ez csak ártatlan játékos flörtölgetés. Azzal semmi gond. Nekem is mondta már 40 es ügyintéző nő, hogy "el fenekel" ilyen pajkosan, de ettől még nem lett valami csalfa nő.


A megcsalás az más, ne keverjük a flörttel.

2018. jan. 25. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Valamilyen szinten újdonság igen,mert azelőtt,hogy dolgoztam volna nem néztem volna ki a nőkből ilyeneket.Nem az összesből,de elég sokból kilehet hozni ezeket,amiket fent írtam vagy már eleve ők közelednek.És na,azért mégis csalódik ilyenkor az ember,hogy ha neki van barátnője,vajon az is ezt csinálhatja a háta mögött?
2018. jan. 25. 15:27
 5/10 anonim ***** válasza:
86%

Te ismered a barátnődet, hogy milyen. Azért azt megsaccolhatod, hogy csinál-e ilyet, vagy nem.

Attól még, hogy sok nő flörtöl, ő nem biztos.

2018. jan. 25. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
39%
Mondhatnám: ez a való világ... egyenjogúság, szexuális szabadság, egyebek. Ne csodálkozz ezen.
2018. jan. 25. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Nekem jelezték már hogy fogjam vissza magam mikor egy adott pasi volt a közelemben mert a közösség úgy vélte nyomulok. Holott nekem is van párom illetve a srácnak is. Viszont én egyáltalán nem vettem észre. Nem is állt szándékomban még flörtölni se nem hogy egyebet kezdeni vele. Egyszerűen csak kedvelem és élvezem a társaságát. Azóta hogy szóltak visszafogom magam kevesebbet piszkálom kevesebbet poénkodok vele de hogy őszinte legyek azóta se tudom miért érezték úgy többen is hogy mint férfi foglalkozom vele.

Ezt csak azért írtam le mert van ilyen is. Ettől még rengeteg a szemérmetlenül flörtölgető nő és férfi van akik élvezik hogy tetszenek a másik nemnek és ezt ki is használják. Alapvetően nem gondolok róla semmit. Amíg a párom nem az orrom előtt műveli még csak nem is érdekel. A megcsalás egy másik tészta. Ha valakiről megtudom hogy csalt az az ember nagyot esik a szememben de ezzel is úgy vagyok hogy mindenki ott bacca el az életét ahol jól esik amíg nem az én életembe nyúlnak bele.

Az én páromba vetett bizalmamat nem rengeti meg hány megcsalás van a környezetemben. Nem a többi ember viselkedése határozza meg a párom vagy az én viselkedésemet.

2018. jan. 25. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
96%
Ja, ha meg ridegek lennének, akkor meg b-szatlan pnának lennének bélyegezve. Én utálok flörtölni, meg is kaptam pár férfikollégától a gúnyos kiosztást. Pff.
2018. jan. 25. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
50%
Elég vékony a határvonal a flört és a megcsalás között, szóval a kérdés jogos, ha foglalt nőkről beszélünk.
2018. jan. 25. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Nekem ugyanez a problémám a férfiakkal.

Felnőtt férfaikról van szó!


Komolyan, már senkiben nem tudok bízni, hogy nem csak szórakozik...


[link]

2018. júl. 22. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!