Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Az alacsony férfiak miért...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az alacsony férfiak miért sértődnek meg, ha alacsonynak hívják őket?

Figyelt kérdés

Ez ugyanolyan tulajdonság, mint, hogy valaki barna hajú, kék szemű, kreol bőrű...stb. Az elöbb is volt itt egy kérdés, amiben valaki lealacsonyozta a pasit akit a kérdező belinkelt, erre a kérdező ezt rögtön magára vette és mindenkinek nekiugrott, szidalmazni kezdte őket.

Pár hónapja meg a főnökömre úgy utalt az egyik ügyfél, hogy az alacsony férfi akivel a múltkor beszélt. A főnök nem volt ott, és amikor visszajött én elmondtam neki, hogy valószínűleg őt keresték, mert a műhelyben csak én, meg ő vagyunk alacsony férfiak. Erre úgy nézett rám, mintha az anyjába küldtem volna el.


2017. dec. 27. 21:29
1 2 3 4
 21/33 anonim ***** válasza:
Én 170 magas srác vagyok, de nem tudom miért sértődik meg ezen a többi. Alacsony vagyok, ez van. :)
2017. dec. 27. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/33 anonim ***** válasza:
72%
Aki alacsony, az alacsony. A kis mell nem jo pelda, mert az szexualis utalas. Mint pl. a kisfarku pasi.
2017. dec. 27. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/33 anonim ***** válasza:
91%

"A kérdező annyit írt, a sokadik törpés komment után, hogy miért kell mást bántani olyannal, amiről ő nem tehet."


Nem, a kérdező azonnal kiakadt a kissrácot alacsonyozó emberekre.


Egyébként hogy lehetne már ugyanaz, mint a salátapunci. :D

Bemegy valaki a munkahelyedre, hogy a salátapuncis nőt keresem? Az érdekes lenne.


Az "alacsony" egy tök PC jelző. Magasra is lehet mondani, hogy "hol az a lóbaaszó nő?", és máris rosszabbul hangzik. De nem azt mondta, hogy törpe vagy seggdugasz. Alacsony. Erre nincs szebb szó.

2017. dec. 27. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/33 anonim ***** válasza:
8%
És a nagy orr mióta szexuális utalás?
2017. dec. 27. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/33 anonim ***** válasza:
83%

#23

:D :D :D

2017. dec. 27. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/33 anonim ***** válasza:
9%

Salátapunci kb. annyira lehet ugyan az, mint a magasság, mint a magasság és a hajszín.

Egy testi adottság, amit a genetikád határoz meg. Hiába az intim testrészhez tartozik.

2017. dec. 27. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/33 anonim ***** válasza:
85%
De az nincs a fejeden! Csak az tud leírni salátapuncisként, görbefaaszúként, aki látott pucéran. Érted a szituációt, amit a kérdező fenn leírt? Ha keresek valakit, azt fogom mondani, hogy az alacsony, vékony, szőke nőt keresem, nem a brazilgyantázott, kifele álló köldökű, bütykös ujjút.
2017. dec. 27. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/33 anonim ***** válasza:
7%

# 27


Te most direkt csinálod, vagy tényleg ilyen hülye vagy?

2017. dec. 27. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/33 anonim ***** válasza:
11%
És a nagy orr nem a fejeden van? Válaszolj már, mert szelektív a látásod, ahelyett, hogy felpontozgatod magad mint egy debil hülyegyerek.
2017. dec. 27. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/33 anonim ***** válasza:
91%

"Te most direkt csinálod, vagy tényleg ilyen hülye vagy?"


Mégis mit? Olvasd el fent, mi a szituáció.


Ha ez egy swinger klubban történt volna, simán oké lenne a salátapunci.

2017. dec. 27. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!