Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Az alacsony férfiak miért...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az alacsony férfiak miért sértődnek meg, ha alacsonynak hívják őket?

Figyelt kérdés

Ez ugyanolyan tulajdonság, mint, hogy valaki barna hajú, kék szemű, kreol bőrű...stb. Az elöbb is volt itt egy kérdés, amiben valaki lealacsonyozta a pasit akit a kérdező belinkelt, erre a kérdező ezt rögtön magára vette és mindenkinek nekiugrott, szidalmazni kezdte őket.

Pár hónapja meg a főnökömre úgy utalt az egyik ügyfél, hogy az alacsony férfi akivel a múltkor beszélt. A főnök nem volt ott, és amikor visszajött én elmondtam neki, hogy valószínűleg őt keresték, mert a műhelyben csak én, meg ő vagyunk alacsony férfiak. Erre úgy nézett rám, mintha az anyjába küldtem volna el.


2017. dec. 27. 21:29
1 2 3 4
 11/33 A kérdező kommentje:
De ez egy ugyanolyan tulajdonság, mint a hajszín, vagy bármi más. Rám is rengetegszer utalnak úgy, hogy alacsony férfi(165cm vagyok), mégsem sértődök meg rajta. A magasságom és a kisfiús arcom miatt minden egyes lottózóban elkérik a személyimet, ezen is meg kéne sértődjek?
2017. dec. 27. 21:45
 12/33 anonim ***** válasza:
25%

# 11

Felesleges most ezt habiszti prezentálni, hogy te is alacsony férfi vagy.

Hát végül is, az is tulajdonság, hogy valakinek lapos a segge, nincs melle, nagy az orra, vagy girbegurba lábai vannak. Gondolom teljesen oké lenne, ha holnaptól így utalnék a női ismerőseimre.

2017. dec. 27. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/33 anonim ***** válasza:
43%

Kedves Kérdező!

A 4-es válaszoló annak a törölt kérdésnek a kiírója és az 57%-os meg a másik regisztrációja.

Így ez a fórum is el fog menni ugyanabba az irányba, reménytelen vállalakozás volt részedről a kérdés kiírása, ... ugyanazokkal a szereplőkkel!:)

2017. dec. 27. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/33 anonim ***** válasza:
92%
Ugyanazért, amiért a lapos nők meg ha laposnak, a kövérek meg ha kövérnek.
2017. dec. 27. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/33 anonim ***** válasza:
46%
Azert sertodnek meg amiert a nok ha megkapjak, hogy “kismellu”, “csunya arcu” “salata puncis” vagy egy csavo, hogy “koktelvirsli f@*szu” stb. Mindenkit lehet talalni olyat ami cinkelhetnenek az emberek.
2017. dec. 27. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/33 anonim ***** válasza:
100%
Gondolom, amiért egy kövér nő sem kövér, hanem "molett", "teltkarcsú", "erős csontozatú", "kicsit teltebb" meg hasonló banális hülyeségek. Pedig a kövérség is egy tulajdonság.
2017. dec. 27. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/33 A kérdező kommentje:

17#

Ha valakik olyat írnak amivel te nem értesz egyet, akkor az csakis egy ugyanazon ember lehet és csak azért van itt, hogy téged szekáljon. Hát oké...


Látom ebben a kategóriában nem érdemes kérdést kitenni, mert néhány frusztrált kisfiú rögtön személyeskedni kezd és magára vesz mindent.


De ez tipikus példa a kérdésben leírtakra.

2017. dec. 27. 22:02
 18/33 A kérdező kommentje:

12#

"mert a műhelyben csak én, meg ő vagyunk alacsony férfiak."

Ez ott van a kérdés leírásában...

2017. dec. 27. 22:05
 19/33 anonim ***** válasza:
42%
Megnézném, hogy a 190 centis kákabélű, ecsetfejű, bokavillantó farmeres fiútokat leüti egy canelo alvarez still pasi.
2017. dec. 27. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/33 anonim ***** válasza:
Azoknak a többségét még Manny Pacquiao is hullazsákba küldené haza az anyjuknak, a 166 centijével.
2017. dec. 27. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!