Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Az alacsony férfiak miért...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az alacsony férfiak miért sértődnek meg, ha alacsonynak hívják őket?

Figyelt kérdés

Ez ugyanolyan tulajdonság, mint, hogy valaki barna hajú, kék szemű, kreol bőrű...stb. Az elöbb is volt itt egy kérdés, amiben valaki lealacsonyozta a pasit akit a kérdező belinkelt, erre a kérdező ezt rögtön magára vette és mindenkinek nekiugrott, szidalmazni kezdte őket.

Pár hónapja meg a főnökömre úgy utalt az egyik ügyfél, hogy az alacsony férfi akivel a múltkor beszélt. A főnök nem volt ott, és amikor visszajött én elmondtam neki, hogy valószínűleg őt keresték, mert a műhelyben csak én, meg ő vagyunk alacsony férfiak. Erre úgy nézett rám, mintha az anyjába küldtem volna el.


2017. dec. 27. 21:29
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
10%

A youtubeos srácról a kérdés? Olvastam a kérdést, és csak provokáltak a nők, "lovagold meg a csivavát" meg hasonlók.

Szerinted miért sértődnek meg LOL

2017. dec. 27. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 anonim ***** válasza:
57%
Napóleon komplexus, vagy csak KISEBBségi komplexus. Meg hogy ALACSONY önbizalom. Senki se szereti, ha rossz tulajdonságára emlékeztetik. Ha a főnök nagy orrú akkor azt mondtad volna, hogy téged kerestek, mert csak neked van ekkora orrod?
2017. dec. 27. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 anonim ***** válasza:
58%
Nem szabad alacsonynak hívni őket. Ezért hívom törpének őket.
2017. dec. 27. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 anonim ***** válasza:
16%

Tehát ha nem tartom igazságosnak, hogy ha valakit olyan miatt aláznak, amiről nem tehet, akkor mindenképpen rendelkezem azzal a tulajdonsággal?

Egyébként a "frodó vagy", "kis puffancs", "törpe" meg az "alacsony vagy" között van különbség azért.

És még mindig 183 centi vagyok.

2017. dec. 27. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 anonim ***** válasza:
38%

Legyen adott ugyanez a szituáció csak a főnök mondjuk legyen egy nő, az ügyfél egy pasi, az alacsony szót pedig mindenhol helyettesítsd a kis mellű-vel. Na szerinted ebben az esetben mi lett volna a diskurzusnak a végeredménye? (költői kérdés)

És vajon ebben az esetben az érintett nőnek hogyan eshetne ezt hallani? A magasság sajnos ugyanolyan komplexusforrás, mint a nőknek a mellméret, csak míg utóbbiak mimóza lelkének védelmére polkorrektség egész garmadája áll rendelkezésre, addig a férfiakat bárminek el lehet mondani. Még azt is, hogy 180 alatt nem létezik férfi...

Ennyit a nagy kettős mércéről.

2017. dec. 27. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 anonim ***** válasza:
41%
Pont hogy azoknak van kissebbségi komplexusa, akik más testi adottságával való vegzálásban élik ki magukat, nincsenek magukkal megelégedve. Sok debella szűzfiú, és sikertelen nő az internetes fórumokon.
2017. dec. 27. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/33 anonim ***** válasza:
55%
Mert pejoratív értelemben értette, azért. Ennyire nem megy a mondatértelmezés?
2017. dec. 27. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 A kérdező kommentje:

1#

Igen, onnan. De ki provokált? A nők leírták, hogy a srác alacsony, erre a kérdező ugrott nekik, hogy hogy mondhatnak ilyet, aztán mocskolódni kezdett.

2017. dec. 27. 21:41
 9/33 Lazy Lover ***** válasza:
Nem sertodom meg
2017. dec. 27. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 anonim ***** válasza:
44%

# 8


Ilyenkor bánom, hogy nem mentek le kérdéseket.

A kérdező annyit írt, a sokadik törpés komment után, hogy miért kell mást bántani olyannal, amiről ő nem tehet.

Ezután jött a nők részéről a hülyézés, "te is törpe vagy, hogy magadra vetted" stb.. ekkor borult el a kérdező agya, nem ő kezdte.

2017. dec. 27. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!