Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Bajos> nem tudom lány?!?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bajos> nem tudom lány?!?

Figyelt kérdés

Nekem az a problémám, hogy jártam egy sráccal, már 3× szakítottam szegénnyel,5 hónapokat jártunk, de mindig 4 hónap után vhogy ellaposult rájöttem h vmi hiányzik, nem biztos, hogy rá vágyok. Fél éve ott hagytam egy másik srácért,nem rég találkoztunk, és nagyon jó volt vele lenni újra. Lehet, hogy Ő az igazi én meg mindig ott hagyom? Valahogy mindig egymásba szeretünk újra és újra....

A mostani barátommal, sokat veszekszünk, nem nagyon egyezzünk,és sokszor elbeszélünk egymás mellett. Nem tudom mit tegyek, mert attól tartok, hogy újra visszatért a láng. De azt nem tudom, hogy ő mit érez...

A jelenlegi barátom nagyon szeret,de ő is érzi, hogy hiányzik valami a kapcsoltunkból... de nem tudom mi. Én nem hiszem,hogy szerelmes vagyok belé,egyszerűen csak szeretem. Nem tudom mit tegyek? segítsetek???

Szívesen megprobálnám újra az ex barátommal,de nagyon megbántottam, és nem tudom, h ez a bántott szív tud e még igazán szeretni engem? (A.19)


2010. jún. 3. 14:50
 1/3 anonim ***** válasza:

hát én az exbarátod helyében nem fogadnálak vissza...

szerintem amradj egy kicsit inkább egyedül, nem muszáj örökké kapcsolatban lenni... tisztázd le magadban hogy mit akarsz és ne játszadozz a pasikkal!

2010. jún. 3. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Nálam is teljesen ugyanez a helyzet:S

Szerintem ha eddig nem ment a kapcsolat a volt barátoddal, ezután sem működne. Valami hiányzott. Azóta már megvan? És te szereted a mostani barátod? Ha nem, miért vagy még mindig vele? Ha nincs ló, jó a szamár is? Azért ne legyél vele együtt, csak h legyen valaki. Szerintem hagyd az exed. És talán a mostani párod is. Az állandó civakodás senkinek nem tesz jót. Szerintem várj egy pár hónapot, jöjj tisztába magaddal, és gondolkozz.

2010. jún. 3. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Nálam is teljesen ugyanez a helyzet:S

Szerintem ha eddig nem ment a kapcsolat a volt barátoddal, ezután sem működne. Valami hiányzott. Azóta már megvan? És te szereted a mostani barátod? Ha nem, miért vagy még mindig vele? Ha nincs ló, jó a szamár is? Azért ne legyél vele együtt, csak h legyen valaki. Szerintem hagyd az exed. És talán a mostani párod is. Az állandó civakodás senkinek nem tesz jót. Szerintem várj egy pár hónapot, jöjj tisztába magaddal, és gondolkozz.


Szeretem a mostani barátom,egyszerűen csak, vhogy nem megy a dolog rendesen,vagy nem úgy ahogy kéne. Lehet, hogy hülyeség lenne újra összejönni az exbarátommal,de ha vkit szeretünk és még nem felejtettük és talán nem is akarjuk akkor előbb utóbb úgyis összejövünk...

2010. jún. 3. 16:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!