Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Kinek mondjátok, hogy bájos lány?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kinek mondjátok, hogy bájos lány?

Figyelt kérdés
ragyogó,stb.
2011. jún. 30. 15:14
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
megjelenés, mosoly, küllem :) ilyenek
2011. jún. 30. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
de miért!!
2011. jún. 30. 15:18
 3/11 A kérdező kommentje:

mi a jobb?

bájos

gyöngyörű

angyal

szép

csinos

aranyos


rangsoroljatok

Meg még jöhetnek jelzők..

2011. jún. 30. 15:18
 4/11 anonim ***** válasza:
10%

Amit itt felsoroltál, ezek a jelzők a vitrinbe való dísztárgyakat illetik meg. Szép például egy szökőkút, egy váza, bájos egy akármilyen plüssállat stb.

A nő az legyen:

-dögös

-vonzó

-szédítő

-szexi

-tutajos

stb.

34/F

2011. jún. 30. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 TOMAtm ***** válasza:

gyönyörű,angyali,imádnivaló.ezekkel le lehet venni egy csajt a lábáról.

ha valakira ezt mondják h bájos,az szerintem azt jelenti h aranyos,'egyszer elmegy' vagy inkább azt h a belső értékei lényegesebbek mint a külseje.

2011. jún. 30. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Ok, hogy le lehet venni a lábáról, de ezzel azt akarod mondani, hogy fele se igaz? Vagy miért mondanak ilyeneket a fiúk?
2011. jún. 30. 15:36
 7/11 anonim ***** válasza:

Ezzel tényleg letudsz venni egy lányt a lábáról.

De nem minden lány ugyanolyan :)

Először mondhatsz ilyeneket,de aztán mondj olyan dolgokat amit komolyan is gondolsz :) <3

2011. jún. 30. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Előző vagyok!

azért mondják a fiúk,hogy elcsábítsák a lányt és bevágódjanak nála :))

2011. jún. 30. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Az én tapasztalataim alapján a bájost arra a lányra mondják aki nem túl szép, de azért nem is ronda. Vagy ronda nem akarják megbántani, mert amúgy aranyos. Meg minek is kéne bántani valakit olyan miatt amiről nem tehet.
2011. júl. 5. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Szerintem bájos, aranyos, angyali az a lány, akinek a külleme nem elsősorban szexuális vágyat indít bennem, hanem inkább "lelkileg" (nem jó szó, de most nem jut eszembe jobb) érint meg, valami bensőségesebb szimpátiát éleszt fel. Egy aranyos lánnyal nem heves szexbe kezdenék, ha tehetném, hanem csak gyönyörködnék benne, max. puszit adnék neki, megsimogatnám... Nehéz ezt leírni.
2011. júl. 5. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!