Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Attól, hogy egy lány nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Attól, hogy egy lány nem ilyen kis "bájos", még lehet barátja ("pasija")? (19/L)

Figyelt kérdés
Mármint nem vagyok ilyen mosolygós,kedves, aranyos tipus, eléggé szótlan is vagyok (nem azért,mert nem merek beszélni,hanem mert nincs mondanivalóm),főleg idegenekkel szemben.Van egyáltalán esélyem így párkapcsolatra?Már lányoknak is vannak ilyen problémáik,vagy csak nekem?
2009. nov. 28. 16:10
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:
-Már+Más
2009. nov. 28. 16:11
 2/14 anonim ***** válasza:
Bocs, de én nem járnék egy ilyen lánnyal. Próbálj változni.
2009. nov. 28. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
60%
hát én meg ilyen pokerface vagyok..semmi érzelem, hideg tekintet, semmi kedvesség. persze kedves vagyok, csak így elsőre nem ez szokott lejönni. viszont mások szerint a nézésem nagyon bájos, szóval legalább ez javít valami a helyzeten:D szerintem ez nem nagyon számít, nem mindenkinek a vihogós jajdebeszédes és cuki lányok jönnek be.
2009. nov. 28. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Én mosolygós vagyok, jókedvű, barátságos és még nincs pasim! Akkor miről is beszélünk?
2009. nov. 28. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Röhögni azt nagyon tudok,ha valami vicces,de mosolyogni...?
2009. nov. 28. 16:17
 6/14 anonim ***** válasza:
Én is olyan vagyok mint te, vagy még rosszabb, a pasik mégsem szállnak le rólam, néha úgy érzem tök mindegy milyen vagyok, nekik csak az számít hogy nézünk ki.
2009. nov. 28. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Hát nekem a kinézetem se "bájos".Mármint a ruháim,meg ilyenek.Nem festem magam,nem hordok ékszereket,stb.
2009. nov. 28. 16:31
 8/14 anonim ***** válasza:
Biztos lehetsz benne, hogy vannak még hozzád hasonló lányok. (ha nem is sok) Még itt vagyok például én is. Úgy nézek rá mindenkire mint egy gyilkosra. Nem direkt, nem tehetek róla. Ha viszont legjobb barátnőimmel vagyok, akkor a fejem átvált aranyos üzemmódba :D Akkor semmi gond nincs velem. És mivel úgy nézek az ebrekre mint egy gyilkos, nem nagyon mernek hozzám közeledni. Ja és nem beszélek sokat, ami persze ront a szitun.
2009. nov. 28. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
És 16 éves létemre még nekem se volt barátom.
2009. nov. 28. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Ha a legjobb barátnőmmel vagyok,akkor az én fejem is átvált mosolyra:D
2009. nov. 28. 18:00
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!