Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Attól, hogy egy lány nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Attól, hogy egy lány nem ilyen kis "bájos", még lehet barátja ("pasija")? (19/L)

Figyelt kérdés
Mármint nem vagyok ilyen mosolygós,kedves, aranyos tipus, eléggé szótlan is vagyok (nem azért,mert nem merek beszélni,hanem mert nincs mondanivalóm),főleg idegenekkel szemben.Van egyáltalán esélyem így párkapcsolatra?Már lányoknak is vannak ilyen problémáik,vagy csak nekem?
2009. nov. 28. 16:10
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

én például a nem "bájos" lányokat szeretem, tekintve, hogy én is inkább magamba forduló vagyok, vagy hogy is fogalmazzam...

előző válaszolónak: a pasik 30-40%-ának nem csak a kinézet számít!!!

21F

2009. nov. 28. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Hát ez legyen a legnagyobb gondod az életben. Nyugi attól. hogy nem vagy az a mosolygós jókislány, és nem fested magad meg miegymás attól biztos bejössz valakinek. Speciel engem hülyének néznek a haverok, mert nekem tetszik egy lány aki szerintük nem is néz ki jól, az már más tészta, hogy beszélgetni se merek vele, mert .....Szoval ízlések és pofonok, valakinek tuti úgy tetszel ahogy vagy , a kérdés, az hogy az a valaki tetszik e neked.
2009. nov. 28. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Fénykép alapján lehetne valami konkrétat is mondani.
2009. nov. 28. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

Három dolog jut az eszembe ezt olvasva:

1. Az emberek nem látják belülről magukat, tehát gyakran súlyos tévedésben lehetnek azzal kapcsolatban, hogy milyenek mások előtt. Attól, hogy magadat nem tartod kedvesnek vagy aranyosnak, még lehetsz az a valóságban. Az alacsony önbizalom nagyon gyakori.

2. Ha valóban nem mosolyogsz, és ellenséges a stílusod stb., akkor az egy komoly probléma. Az, hogy egy nő mennyire vonzó, ugyanis legalább akkora mértékben múlik a viselkedésén, arckifejezésén stb., mint a természetes adottságain. Egy átlagnál csúnyább, de optimista, derűs, mosolygó nő a férfi szemében adott esetben szebbnek tűnhet, mint egy átlagnál szebb, de szomorú, ingerült vagy ellenséges nő.

3. Ha _tényleg_ nem vagy mosolygós és kedves (ami kétlek, ld. 1. pont), vagyis rossz a hangulatod, ingerült vagy, türelmetlen vagy stb., akkor ez komolyabb probléma, ami nemcsak egyszerűen arról szól, hogy van-e esélyed párkapcsolatra, hanem az egész életedről szól. Meg kellene határoznod, van-e az életedben problémaforrás, miért vagy elégedetlen, miért nincs rendben az önbizalmad stb. Ez egy hosszasabb önvizsgálatot és fejlődést tehet szükségessé.

2009. nov. 29. 03:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!