Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nagyon sok fiú nyomul rám,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon sok fiú nyomul rám, pedig nem teszek kb semmit, csak kedves vagyok. Kellemetlen szituációba keveredtem, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Amikor eljárok bulizni nekem is feltűnik, hogy nagyon sokan megnéznek, sokan mondják, hogy szép vagyok. Szerintem kedves vagyok és talpraesett, nem tartom magam rondának, de azért annyira húdeszép-nek sem. Nem vagyok az a nyomulós fajta, csak közvetlen. A legutolsó bulin az egyik buli kettő különböző barátnőm pasija is bepróbálkozott, lekoptattam őket, de ez azért kellemetlen. Mit tegyek? Nem gondolom, hogy kihívó lennék, miért van ez? 18L
2017. dec. 11. 19:17
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
7-es. De nem vagy nagyon szép
2017. dec. 11. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

Én kb. átlagos vagyok, de ez velem is előfordult sokszor, pedig tényleg csak udvarias meg általánosan voltam kedves. Mármint szerintem mindenkiben van egy "alapvető kedvesség", amit az ismeretlenekkel vagy ismerősökkel szemben gyakorol, erre gondolok. Ez meg egy bulihelyen, ahová azért mész, mert jól érzed magad, nehogy már valami rossz dolog legyen. Azzal meg semmi baj nics, ha szép vagy, nehogy már neked kelljen bocsánatot kérned, meg eltűrnöd azt, amit nem akarsz, csak mert ilyennek születtél.


Nem szép, amit leírok, de én a nyomulókkal (most azokra gondolok, akik nem értenek a szép szóból) egész egyszerűen elkedzdtem nem kedves lenni és nagyon-nagyon zárkózott lettem, hátha észreveszik. Ha ez sem volt elég, akkor meg átmentem bunkóba/ kiröhögtem őket. Itt tényleg arra gondolok, amikor már többször mondtam, hogy "nem akarok táncolni", "nem kérek semmit" stb.

2017. dec. 11. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Mit tegyél? Talán ne járj bulizni. Aki nem most jött le a falvédőlől, jól tudja hogy a bulizás az csajozás-pasizás, tánc-zene alibivel. Ha az lenne a neve, hogy "ismerkedőest", akkor nem lenne népszerű. A "bulizás" elnevezés sokkal menőbb.
2017. dec. 11. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!