Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nagyon sok fiú nyomul rám,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon sok fiú nyomul rám, pedig nem teszek kb semmit, csak kedves vagyok. Kellemetlen szituációba keveredtem, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Amikor eljárok bulizni nekem is feltűnik, hogy nagyon sokan megnéznek, sokan mondják, hogy szép vagyok. Szerintem kedves vagyok és talpraesett, nem tartom magam rondának, de azért annyira húdeszép-nek sem. Nem vagyok az a nyomulós fajta, csak közvetlen. A legutolsó bulin az egyik buli kettő különböző barátnőm pasija is bepróbálkozott, lekoptattam őket, de ez azért kellemetlen. Mit tegyek? Nem gondolom, hogy kihívó lennék, miért van ez? 18L
2017. dec. 11. 19:17
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
77%
Valamiert megiscsak azt hiszik hogy barki elvihet egy korre, a legtobb lanynal ez nem merul fel hiaba nez ki jol.
2017. dec. 11. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Ezek szerint mégis kihívó vagy. Egyszerűen kanosak voltak, de természetes, hogy van barátnőjük. :D
2017. dec. 11. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Nem gondolom magam kihívónak, és az ismerőseim szerint sem vagyok az.
2017. dec. 11. 19:21
 4/13 anonim ***** válasza:
Ha csinos lány vagy, akkor ez teljesen természetes. Nekem volt olyan is, hogy egy buli alatt kb 10-en jöttek oda ismerkedni. Bulizni már nem járok, de tinderről most is ismerkedek vagy 5-6 sráccal, és jópárnak vissza sem tudtam írni. Szóval nincs ebben semmi fura, ha csinos vagy, sokaknak bejössz...
2017. dec. 11. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Tini kategória,hello.
2017. dec. 11. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Bulizni alapvetően azért mennek a fiúk, hogy felszedjenek valakit, magát a bulit a legtöbben utálják, csak bíznak benne, hogy ott legalább nyugodtan nyomulhatnak, ha már sehol máshol nem lehet. Ha nem szereted a nyomulást, akkor ne bulizni menjél, mert ez ezzel jár, teljesen mindegy, mennyire vagy kihívó. A gond sokszor ebből van, hogy a lányok általában nem azért mennek bulizni, hogy társat keressenek, hanem szimplán bulizni akarnak, aztán csodálkoznak hogy minden jöttment rajtuk akar lógni...Az hogy a barátnőid pasijai bepróbálkoznak már egy teljesen külön dolog, nyilván idióta éretlen barmok, akik nem veszik komolyan a kapcsolatukat.
2017. dec. 11. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
33%

De, kihívó vagy.


Én is kedves vagyok és mosolygós, mégis egyértelműen a férfiak tudomására adom viselkedésben (testtartás, távolság, hangnem), hogy véletlenül se képzelje azt, hogy rám nyomulhat.

Nem is teszi egyik sem.


A volt barátnőm viszont olyan "kedves" volt, mint te, minden csávó meg akarta dugni. Vajon miért? Mert úgy viselkedett.

2017. dec. 11. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 Diavolino44 ***** válasza:

Itt mar sokszor volt, hogy hiaba a jellemed kedves, meg kell tartanod a tavolsagot, kulonben ez lesz a vege.

Nem feltetlen vagy kihivo, de egy no nem lehet kedves, a férfiakkal. Sajna ez van, bunko se legyel, de ha mar valaki a nok kozul valaki hajlando beszelgetni, az kb felhivas keringore. Mert a legtobb no nem test ilyet.

2017. dec. 11. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Válaszd meg,hogy hova mész,vagy rakd szét a lábad,mint a többi tyúk.:D
2017. dec. 11. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Egy szép lány, kihívó, akármit csinál. Ez van, fogadd el. Alternatívaként az alábbi opciót tudom javasolni:

[link]

2017. dec. 11. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!