Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Itt miért nem ismerik be...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Itt miért nem ismerik be sokan, hogy a nők sokkal szebbek és sokkal partiképesebbek, ha minél jobban felturbózzák magukat?

Figyelt kérdés

Gondolok itt olyanokra, hogy hajhosszabbítás, mellplasztika, műköröm, smink, kondi, kihívó ruhák stb.

A nőiesség erről szól, mindig a nőies dolgokat emelik ki magukon, száj, mellek, hosszú haj, akiknek ezek nincs, az egyszerűen nem olyan jó nő, aki pedig nem sminkel és nem ad az öltözködésére, az beleolvad a környezetébe.

Miért baj, ha felturbózzák magukat a lányok? Legalább beismerik a hiányosságaikat.


30/F (mielőtt valami kisfiúnak, vagy éppen valami libának nézne :D)


2017. nov. 13. 01:04
1 2 3 4
 21/35 anonim ***** válasza:
8# talàn mert a hajhosszabbìtàssal kezdte ès a mellplasztikàval. E között ès a csöves kinèzet között van nèmi àtmenet.
2017. nov. 13. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/35 anonim ***** válasza:
Valahol értelek, igazat is adok, de nem minden a külsőség. Fontos persze. A múltkor egy boltban felfigyeltem egy ilyen igen csak felturbózott, de nagyon szép lányra... megszólalásig nagyon szép lányra. Roppant buta volt...
2017. nov. 13. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/35 anonim ***** válasza:

Mindenkinek más jelenti a nőiességet. Persze, vannak másodlagos nemi jellegek, amiket lehet turbózni, de sok embernek az már túlzás kategória, ami erőltetett vagy eltúlzott. Az biztos viszont, hogy a túlzásra mindig volt, van, lesz kereslet. De érdemes megnézni, milyen típusú pasik keresik az olyan típusú nőket komoly kapcsolatra - azok, akik maguk is eltúlozzák magukon a társadalom szerint férfiasnak számító dolgokat, vagy akik komplexusosak, és a nő az oldalukon kb. farokhosszabbítónak számít. Egy simán ápolt, egészséges, természetesen szép nő ugyanolyan partiképes, csak épp más típusú férfiaknál.


(azt meg nem hinném, hogy hiányosságnak számítana, ha vkinek nincs G-s szilikonmelle lapos hashoz, nincs kilométeres hegyes körme, virsliszája meg nem pakol ki mindent, mint a húspiacon)

2017. nov. 13. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/35 anonim ***** válasza:

Az igaz,hogy luxus qrvaként jobban lehet így érvényesülni.

Gondolj bele,egy olyan szinten xarrá műtött nőt,mint a Kelemen Anna, el tudsz képzelni orvosnak vagy jogásznak?Ugye nem?Pedig nagy általánosságban a női jogászok és a női orvosok sem igénytelenek.

Nem mondom,hogy abszolúte nem korrigálnak magukon,de azért közel se esik át értelmes nő így a túloldalára.

Általában azok keresnek maguknak ilyen műnőt,akik uralkodni akarnak a barátnőjükön, nem szeretnének egyenrangú partnert.

Ha van pénzed, bármikor felkarolhatsz egy proli fruskát, akinek állod a műtéteit,ha neked ez a vágyad.

Vagy vegyél gumibabát,azok se csúnyábbak a műnőnél.

2017. nov. 13. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/35 anonim ***** válasza:
*a ló túloldalára
2017. nov. 13. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/35 anonim ***** válasza:
100%
Hát ha neked a seggig érő vendéghaj, a joghurtnyitó műköröm és a kipakolt csöcs a nőiesség netovábbja, akkor menj ki Amszterdamba vagy St. Pauliba. Már megbocsáss, de úgy 19-20 éves kor és pár kapcsolat felett az ember jobban tudja értékelni a valódi nőiességet. Ráadásul egy igazán jó nő bokáig érő, hosszú szoknyában és nyakig gombolt blúzban is felkelti a figyelmemet. A csödkidobós, virsliszájú macák láttán viszont óhatatlanul felmerül bennem, hogy ezek miféle hiányosságot akarnak kompenzálni a hivalkodásukkal?
2017. nov. 13. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/35 anonim ***** válasza:
100%
Igazad van, legyen minden nő egyforma, tömeggyártott műanyag. Mindenkinek bele kell férnie az adott szépségideálba, mert ha nem, akkor nem kell senkinek. Hajrá plasztikbabák! Részben ezért nehéz normális értékrenddel rendelkező férfiakat/nőket találni, agymosott ez a szerencsétlen világ és ezt nem veszi észre. Kérdező, nem vagyunk egyformák, ettől jó a világ, ha mindenki a maga dolgával törődne, akkor még jobb lenne.
2017. nov. 13. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/35 anonim ***** válasza:

Szerintem itt az lehet pár embernek a problémája, hogy természetesen is elérhető ezek közül sok dolog, bár, ami csak genetika útján (pl. száj, mellek.)

A hajat és a körmöt simán lehet növeszteni, én azt teszem, és nagyon örülök neki, hogy mindig olyan hosszú, és nem rövidül le mondjuk havonta, amikor leszedem róla a műdolgokat. Ettől függetlenül nem ítélem el ezeket sem, először én is műkörömmel kezdtem, mert gyengék voltak a körmeim, és ha szabadon voltak, letörtek. Aztán elkezdtem őket ápolni, akár vitaminok útján is, miközben fent volt a műköröm. Ma már nincs szükségem rá.


22/N

2017. nov. 13. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/35 anonim ***** válasza:
#11 te nagyon el vagy szállva magadtól. Csak azt nem tudom mire, valószínű a semmire
2017. nov. 13. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/35 Sunshinedoll ***** válasza:

Elég szubjektív, kinek mi a jó nő. Én is dekoratívnak tartom az ilyen nőket, viszont elég keskeny a határ az "igényes, dekoratív jó nő" meg a közönséges között szerintem, és sokan inkább átesnek a közönséges kategóriába.

Vagyis sok esetben ha pótajas, műkörmös, mindent kidobós lányokat látok, nyilván dekoratívnak találom, de sokszor, kifejezetten olcsó hatást kelt.

Mondjuk az is biztos, hogy a pasik nem agyon tesznek különbséget az ízléses meg a gagyi munka között.

Néha olyan gagyi basic, olcsó póthajas csajokra mondják, hogy atomkirály csaj, hogy csak röhögök magamban :D

2017. nov. 13. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!