Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Itt miért nem ismerik be...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Itt miért nem ismerik be sokan, hogy a nők sokkal szebbek és sokkal partiképesebbek, ha minél jobban felturbózzák magukat?

Figyelt kérdés

Gondolok itt olyanokra, hogy hajhosszabbítás, mellplasztika, műköröm, smink, kondi, kihívó ruhák stb.

A nőiesség erről szól, mindig a nőies dolgokat emelik ki magukon, száj, mellek, hosszú haj, akiknek ezek nincs, az egyszerűen nem olyan jó nő, aki pedig nem sminkel és nem ad az öltözködésére, az beleolvad a környezetébe.

Miért baj, ha felturbózzák magukat a lányok? Legalább beismerik a hiányosságaikat.


30/F (mielőtt valami kisfiúnak, vagy éppen valami libának nézne :D)


2017. nov. 13. 01:04
1 2 3 4
 11/35 anonim ***** válasza:
42%

Te nem egy Nő külsejét írtad le, hanem egy ócska tinir*bncét és elég szégyen, ha neked ez jön be.


Én a szolid, természetes szépség híve vagyok és a hagsúlyt arra fektetem, hogy jó alakom legyen(tehát éppenséggel kondiba tényleg járok, de amúgy is vékony vagyok), amit ki is emelek csinos, elegánsan sportos ruhákkal, szolid smink, egyenes, részben szőkített hajjal és szintén visszafogott, szolid, elegáns körmökkel. Szerintem ezt jelenti nőiesen kinézni, nem azt, hogy műszempilla-6 kg alapozó-szétszolizott bőr-derékig érő gusztustalan póthaj-műmellek. Amúgy is tök szép kerek, tenyérnyi melleim vannak, nem rontanám el őket szilikonokkal, ha megengeded :D


Viszont abban igazad van, hogy igénytelennek nem szabad lenni, elhízni, nem sportolni, nem járni fodrászhoz, körmöshöz...ezek tényleg nem nőies dolgok, de aki úgy érzi jól magát, hát Istenem, nem mindegy neked? :D

2017. nov. 13. 05:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/35 anonim ***** válasza:
86%

,,nem sportolni, nem járni fodrászhoz, körmöshöz..."

körmöshöz mi az istennek járni? komolyan sose értettem. 5ft-ot nem adnék érte. kifestem magamnak otthon aztán szevasz.

2017. nov. 13. 06:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/35 anonim ***** válasza:
#12 én nem tudom magamnak szépen, úgyhogy inkább a körmösre bízom, de jó neked, ha megy magadtól is :D
2017. nov. 13. 06:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/35 anonim ***** válasza:
100%

Jólvaan. Igazad vaaan. A party képesség nem a személyiségről szóóól. Most már menjél játszani, egyet értünk veled.


Ezt akartad olvasni, dedó herceg?

2017. nov. 13. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/35 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező, tényleg dedó herceg vagy, jól írja az előttem szóló. Csak az jöhet szóba mint opció, hogy sokan ezt nem akarják beismerni? Az, hogy a legtöbben ezzel nem értenek egyet, az nem opció?

A nőiesség nagyon nem erről szól, amit te itt leírtál. Te egy ri.ban.cot írtál le, nem hinném, hogy odáig lennének a férfiak, ha hirtelen minden nő így nézne ki. Csak a "dedó hercegek" :)

Miért egy darab műanyagot akarsz magad mellé? Nő nem jut?

2017. nov. 13. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/35 anonim ***** válasza:
82%

A póthajról mindig egy haverom jut eszembe (kimásolom amit írt)

" ...mozi után felmentem a csajhoz, (...) beletúrtam a hajába, és kijött egy csomó. Basszus, azt hittem rákos, vagy valami (...) aztán meg kiborult, hogy milyen drága volt ez neki. Rendesen undort kaptam, hogy bármikor nekiállhat vedleni"

2017. nov. 13. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/35 anonim ***** válasza:
83%
azt nem tudom, mit akarsz ezzel a kérdéssel elérni. befolyásolni 100 ember véleményét akikkel valószínűleg soha nem is fogsz találkozni? saját magad hülyeségére önigazolást keresni? trollkodni? elütni az időt? ha meg barátnőt akarsz akkor szerintem jobban jársz először magad hozod rendbe külsőleg és belsőleg mintsem hogy ezt a kapcsolatodtól és a másiktól várd el. sokan mástól várják a segítséget. addig meg süllyednek a mocsarukban.
2017. nov. 13. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/35 anonim ***** válasza:
100%
Súgok valamit: nekem sokkal izgatóbb egy kócos, mackónadrágos, gyűrödt arcú fáradt, mosolygós, természetes szépség, mint hogy műpitsa legyen valaki.
2017. nov. 13. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/35 anonim ***** válasza:
8# talàn mert a hajhosszabbìtàssal kezdte ès a mellplasztikàval. E között ès a csöves kinèzet között van nèmi àtmenet.
2017. nov. 13. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/35 anonim ***** válasza:

"30/F (mielőtt valami kisfiúnak, vagy éppen valami libának nézne :D)"


Erről a kék fekete serpenyő reklám jutott az eszembe :


Különleges eljárással ráírtuk az aljára, hogy Géniusz, hogy lásd, nem vagyunk hülyék! :)

2017. nov. 13. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!