Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Itt miért nem ismerik be...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Itt miért nem ismerik be sokan, hogy a nők sokkal szebbek és sokkal partiképesebbek, ha minél jobban felturbózzák magukat?

Figyelt kérdés

Gondolok itt olyanokra, hogy hajhosszabbítás, mellplasztika, műköröm, smink, kondi, kihívó ruhák stb.

A nőiesség erről szól, mindig a nőies dolgokat emelik ki magukon, száj, mellek, hosszú haj, akiknek ezek nincs, az egyszerűen nem olyan jó nő, aki pedig nem sminkel és nem ad az öltözködésére, az beleolvad a környezetébe.

Miért baj, ha felturbózzák magukat a lányok? Legalább beismerik a hiányosságaikat.


30/F (mielőtt valami kisfiúnak, vagy éppen valami libának nézne :D)


2017. nov. 13. 01:04
1 2 3 4
 1/35 anonim ***** válasza:
87%
Miért baj, ha valaki nem turbózza fel magát? Nem csak a külsőségeken múlik a nőiesség, vagy az, hogy ki számít jónak.
2017. nov. 13. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/35 anonim ***** válasza:
65%

A plasztikázást nem szeretem, mert a természetesség helyett olyan lesz mint egy guminő. Melle is inkább legyek kicsi, mint plasztikázott.

Hajhosszabbítás is szerintem fölösleges, teljesen jó egy váll alá, mell vonaláig érő szépen kifésült haj.

Műköröm az szerintem szép tud lenni, főleg ha egyedin van megcsinálva.

Smink is jó tud lenni, persze azért mértékkel. Meg illjen a koncepcióba, pl vörös rúzs akkor ha valami vörös ruha is van hozzá.

Kondi nem kell, jobb szeretem ha úgy vékony egy nő, ha mellé puhák a combjai és a testrészei, ha van egy kis felesleg akkor is inkább sport, kondi akkor sem.

Kihívó ruhák lehetnek, egy szexi, divatos öltözet rengeteget tud szerintem dobni.

2017. nov. 13. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/35 anonim ***** válasza:
83%

Talán mert akinek az agya olyan szinten a külső körül forog, hogy vagyonokat ad ki rá, és akár a józan ésszel szembe menve fel is vágatja a saját testét miatta, az pont ugyanezt fogja elvárni a társától: hogy legyen a tökéletes férfi mintaszobra. Márpedig ide nem az Akhilleuszhoz fogható izomzatú/magasságú/szépségű férfiak járnak, szóval remegnek is rendesen a gondolattól, hogy valaki a külsejük alapján ítéli meg az értéküket, és nem a belső tulajdonságaik alapján. (Bár sokaknak egyik lehetőség sem túl rózsás)

Szóval marad a kompromisszum: "én sem kérem számon a nőkön, hogy nem lélegző szexbabák, szóval ők se kérjék számon rajtam, hogy egy zsíros hajú, asztmás kis kákabél/víziló vagyok"

2017. nov. 13. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/35 anonim ***** válasza:
31%

Feleslegesen ismernék be. Többségük még egy szürke, kis unalmas csajt sem tud szerezni, nemhogy egy felturbózott bombázót.


Hol élsz, te Kérdező :-)

2017. nov. 13. 01:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/35 anonim ***** válasza:
83%

Hajhosszabbítás, műköröm? Ne viccelj már!


Hiába vagy 30, agyilag kis tini libuska :)

2017. nov. 13. 01:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/35 anonim ***** válasza:
89%

Ezeknek a kombinációjával olyan nők "állíthatók elő", akik a természetben nem léteznek. Kinek van olyan természetes körme, mint amilyen a műköröm, vagy tűzpiros szája, esetleg műanyag a melle alatt? Innentől kezdve pedig teljesen abszurd általánosságban hiányosságokról beszélni. Ha nem egy bohócot akarsz, az pedig valamilyen szinten bele fog olvadni a környezetébe.

Ha viszont a partiképesség neked a falusi diszkóban villogást jelenti, akkor még igazad is lehet, de elit helyre inkább szégyen.

Szerencsédre viszont ilyen nők is akadnak, azt viszont ne várd, hogy mindenki a te igényeidhez igazodjon!

2017. nov. 13. 01:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/35 anonim ***** válasza:
91%

Elég érdekes fogalmaid vannak a nőiességről.

De tudod, a legtöbben ezzel úgy vagyunk, hogy a dolgok felnagyítása, kiemelése csak egy bizonyos szintig működik. A "felturbózásnak" sokszor pont az az eredménye, hogy szinte már nevetséges lesz tőle az adott hölgyemény. És tudod, attól, mert valaki kitűnik a tömegből, még nem biztos, hogy vonzóbb is lesz annál. Ha reggel bohócmaszkban, meg Szalacsi-sapkában szállnék fel a buszra, 1000%, hogy messze kintűnnék a többiek közül, de ugyanúgy 1000%, hogy senki nem találna vonzónak.

Emellett az is tény, hogy mindenkinek más az ízlése. Mondjuk a műköröm szerintem minden, csak nem szép, és nem attól gondolok valakit nőiesebbnek, hogy már szinte az átverést súroló módon hangsúlyozzák ki még azt is, ami nincs. Persze, ha az a cél, hogy minél többen akarjanak tőle egy kósza szopást a disco vécéjében, akkor nyilván maximálisan igazad van, de én mondjuk jobban szeretnék egy olyan nő mellett ébredni reggelente, aki valóban nő, és nem csak holmi sebészi és optikai tunning miatt tűnik annak. Eleve jó érzés, hogy akit átölelek, akit csókolok, ízig-vérig valódi, és nem itt-ott mindenféle műanyaggal feltöltött félig szintetikus lény.

2017. nov. 13. 02:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/35 anonim ***** válasza:
74%
Nem értem miért gondol mindenki a felturbózás alatt plasztikára meg mű dolgokra. Az is felturbózás ha egy csaj kisminkelmi magát, befesti a haját, kifesti a körmét, divatos ruhát vesz fel, és igen ezekkel jobban tetszenek a csajok a pasiknak, mint minden nélkül. Saját tapasztalat. Ha igényesen elkészülve megyek ki az utcára többen is megnéznek, ha csöves kinézettel smink nélkül akkor nagyon ritkán. Csak egy férfi, főleg akinek nincs csaja nem tudja elképzelni, hogy mi mennyi mindent csinálunk magunkkal és hogy mennyi szarsággal van tele a fürdőszobaszekrény aminek a háromnegyedéről meg se tudnák mondani hogy micsoda.
2017. nov. 13. 03:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/35 anonim ***** válasza:
https://www.youtube.com/watch?v=M6CjIQSCeQk Itt van egy ilyen sminktől se néz ki műnősnek a csaj, mégis szebb, nőiesebb és feltűnőbb
2017. nov. 13. 03:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/35 anonim ***** válasza:
Ez nem mindennapi smink. Melohelyre felejtos, ha csak nem egy barban dolgozol.
2017. nov. 13. 04:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!