Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ma esti beszédtéma: Mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ma esti beszédtéma: Mit gondolsz mai fiatalság hóbortjairól?

Figyelt kérdés

Igyekszem minden nap feltenni egy értelmes kérdést a társadalommal szemléletével kapcsolatban. Ez a harmadik ilyen kérdésem.


A kérdés adott: A mai világban hetente tűnik fel, illetve el a (furcsábbnál furcsább) stílusok. Emo, scene, stb. Filmekből is vesznek át hasonlókat, mint például az úgynevezett "vámpírok", vagy a legújabb stílus, a "vérfarkasok" (igazából, mikor először láttam ilyet, eléggé meglepődtem :)) Neked mi a véleményed erről? Esetleg kitaláltál egy saját stílust? Oszd meg velünk!


2010. máj. 28. 23:37
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
oda, de nincs kedvem leírni megint:D:D
2010. máj. 28. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:

Kurv@ nehéz, ctrl+c ctrl+v :P


Amúgy tök jók ezek a beszédtémák, a holnapi lehetne: "Tanuljuk meg a kategóriákat helyesen használni!"

2010. máj. 28. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 A kérdező kommentje:

ne tévesszen meg senkit, hogy ide írtam, de tény hogy itt van a legjobb közösség :)

Meghát, Babi néni is itt ügyködik :D

2010. máj. 28. 23:49
 14/18 anonim ***** válasza:
Szerintem a többség, akik ezeket az irányokat képviselik befolyásolhatók, valójában nincs egyéni stílusuk. Persze vannak, akik tényleg így érzik jól magukat és tényleg ez ál hozzájuk közel, de az az elenyésző kivétel. Viszont éppen ezért pár év múlva túl is lépnek ezen, akkor majd jön egy másik hóbort, vagy szimplán szürkén eltűnnek a tömegben. Én sem vagyok egy feltűnő jelenség, de én tudatosan nem vagyok az, mert el akarom kerülni az emberek figyelmét. Emellett viszont megvannak az elveim öltözködés terén, mi az amit felveszek és mi az amit nem.
2010. máj. 28. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:

Elégé elkorcsosult a mai fiatalság. Megtanulhatnának végre normálisan viselkedni, meg leszarni az ilyen hülye divatirányzatokat, mert bizony kedveskéim, ez nem fejleszti a személyiségeteket.


Babi néni

2010. máj. 28. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
príma kibeszélni való téma az unatkozók számára, csak dumálsz dumálsz a semmiről és szörnyűlködsz rajta hogy ezek a mai fiatalok...de befolyásolhatóak ejj. "When you start to criticize the times you live in, your time is over." -Lagerfeld
2010. máj. 29. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 A kérdező kommentje:
bölcs mondás :)
2010. máj. 29. 00:07
 18/18 anonim ***** válasza:
leszbikus vagyok
2010. máj. 29. 02:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!