Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » 6 hónap szingliség, soknak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

6 hónap szingliség, soknak számít?

Figyelt kérdés
Én szívesen lennék kapcsolatban, csak úgy érzem, hogy senki nem túl jó. (vagyis nem hozzám, hanem az ex barátomat nem tudják űberelni, ha meg mégis, akkor meg a másik félnek nem jövök be)
2017. okt. 5. 19:50
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Egyáltalán nem sok.
2017. okt. 5. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Nem.
2017. okt. 5. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
Szavaidból kiindulva pedig te még az exbarátodat szereted.
2017. okt. 5. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 Diavolino44 ***** válasza:
18%
Nonel ez mar soknak szamit. A legtobb csaj akit kérdeztem, hogy szerintuk mennyi a sok. Az fel evet mondott. Fiuknal ez teljesen normalis.
2017. okt. 5. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:

Lány vagyok, jelenleg lelkileg egy roncs.:D:DD

Sajnos, nem sajnos lehet még szerelmes vagyok belé, nehezen tudtam elengedni is, és mióta ő volt, mindenkit hozzá mérek.

2017. okt. 5. 19:57
 6/16 anonim ***** válasza:
14%
Nőknél igen, mert ők többnyire egyik kapcsolatból ugranak a másikba.
2017. okt. 5. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
Egyáltalán nem sok. Aki azt mondja ez sok az egy idióta.
2017. okt. 5. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
70%
Nudli. :D
2017. okt. 5. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Gondolj bele . Én is egyedül vagyok fiúként 19 évesen. 1 éve má hogy szingli ünnepet tartok xd
2017. okt. 5. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

Nem véetlenül ex, tehát nem is indolokt a mérés. Ennyi erővel mivel ő dobott téged, te se voltál elég jó hozzá,s hiába vársz egy ugyanolyan jóra, vagy nála jobbra, nem fognak téged választani, mert te nem vagy olyan jó.


Külöben milye szempntból jó? Lehet más valaki, de az érzés olyan jó lesz. Persze ilyen állapotba ne is menj kapcsolatba.


Fejeszd magad, járj nyitott szemmel, sőt aludj is úgy és nyitott személyiséggel, azt csak találsz majd valakit.

2017. okt. 5. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!