Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ma láttam az exem 5 honap után?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ma láttam az exem 5 honap után?

Figyelt kérdés
Ma láttam az exem 5 hónap után... Meg állt előttem pár méterel kocsival aztán el mentem mellette és tovább ment én oda sem néztem ugy csináltam mint aki nem is látta... Szerintetek ezt mért csinálta ??
2017. aug. 18. 21:43
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Biztos tök kínos volt neki, hogy egy olyan alakkal járt, aki ennyire nem tud helyesen írni. :S
2017. aug. 18. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Továbbá az is halál szuper lehetett, hogy rá sem néztél. Jó nagyot csalódhatott magában, amiért egy ekkora taplóval járt x ideig :)
2017. aug. 19. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!