Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lehet, hogy én is beleszerettem?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet, hogy én is beleszerettem?

Figyelt kérdés

Amikor nekem jobban fáj, ha megbántom a szeretett személyt.

Nem lehet köztünk semmi, de lehet belezúgtam abba az emberbe aki oda van értem.



2017. szept. 28. 07:39
1 2
 11/17 anonim válasza:
4-es vagyok!Azért írtam mert ugyanez van nálam!Megveszek,de nem lehet semmi köztünk!Majd elmúlik én abban bízom,de rohadtul fáj!
2017. szept. 28. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
Mondd el neki... én szeretném, ha tudnám,hogy az is szeret, akit énszeretek, akkor is, ha nem lehetünk együtt, és inkább tudjam, hogy ő is szeret, minthogy elforduljon tőlem
2017. szept. 28. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy kérdező, és a fiú?
2017. szept. 28. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim válasza:
12es!De akkor nem fogják tudni megállni,hogy találkozzanak titokban!És már meg is van a bűn amit el szeretne kerülni az Úr!Mert szerintem a kérdező férfi!
2017. szept. 28. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:

(Szerintem is ő a férfi, de itt most mindegy)


Egyébként ha nem akarod megcsalni a feleséged, és/vagy nem akarod elhagyni, akkor bizony TELJESEN FELESLEGES szerelmet vallanod.

Ugyanis ebben a helyzetben totál értelmetlen, annak csak akkor van jogosultsága, ha lépni is akarsz.


Ezt szerintem mindenki tudja.


Te is nagyon jól tudod, ha belegondolsz.

Ráadásul lavinát is elindíthatsz, mert ha akarod, ha nem, ezzel csak adod alá a lovat (nyilván nem vagy olyan naiv, hogy ezt ne tudd).


Szóval ideje eldönteni, hogy merre fele akarsz sodródni: a kapcsolatod- párod felé, mondjuk vissza kéne lelkiekben táncolni hozzá, vagy pedig az új nő felé.

Akárhogy is döntesz, de konzekvensnek kell maradnod.


(Nekem is van ilyen, én is, és aki nem hagy nyugodni is kapcsolatban van. Csak én (szerencsére) nem tudom, hogy a pasi is hasonlóképp van-e velem. De azt tudom, hogy ha kiderülne, akkor szétszakadnék belül, rettenetesen vívódna az eszem és az érzéseim, és az érzések a másik felé húznának.. Mondjuk itt nincs gyerek, de még így is rossz lenne. A következményekkel még én is tisztában vagyok..)


26N

2017. szept. 28. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim válasza:
15-ös TÖKÉLETESEN leírta a szitut!!
2017. szept. 28. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim válasza:
Minden nap látod?Beszélgetni is szoktatok biztosan.Egy helyen dolgoztok?És hogyhogy bevallotta a csaj?Talán olyan jeleket küldtél neki vagy olyat csináltál amit biztosan nem érthetett félre?Azt mondod majdnem te is szerelmet vallottál,de mégis feltetted a kérdést!Régóta ismered?Mert ha nem akkor az nem szerelem csak vágy.
2017. szept. 30. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!