Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Beleszerettem a szeretömbe?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Beleszerettem a szeretömbe?

Figyelt kérdés

Van egy pasi az eletemben, akinek van felesege.

Par hete kezdtunk talalkozgatni, s rogton az elejen kiemelem: nem vagyok buszke erre az egeszre.


Nagyon ossze vagyok zavarodva, mert mostanaban azon kapom magam, hogy megutaltam a feleseget... plusz idegesit ha nem foglalkozik velem a pasi.

Mindog ra gondolok..es felek olyan dolgoktol hogy pl. Gyerekuk lesz stb.stb.


Az is felidegesit hogyha az ismeroseim elottem mondjak hogy milyen jol megvannak az asszonnyal es hogy biztos boldogok...


Mi van velem, kezdek belezugni a pasiba?


2017. szept. 16. 14:24
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
Eleinte nem zavart ha becsuszott velem szemben 1-2 csunyabb modoru beszolasa... Mostanabn mar harapok erte... Es megsertodok ezeken.
2017. szept. 16. 14:25
 2/13 anonim ***** válasza:
Igen.
2017. szept. 16. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

Nem mindenki alkalmas a szeretői státuszra.Bennünk, nőkben van az egészséges önzés, az,hogy akihez kötődünk bármilyen formában is, az csak hozzánk tartozzon. Amíg nem kerülsz ilyen helyzetbe, vagy esetleg a történet elején vagy még úgy gondolod,hogy a helyén tudod kezelni ezt az egészet, aztán mégsem így történik.


Én is voltam hasonló helyzetben. Párkapcsolatom van, én sem vagyok büszke rá, de belekerültem egy flörtnek induló laza kapcsolatba.Aztán mégsem tudtam csak flörtként kezelni, érzelmek alakultak ki bennem, ami valahol természetes.


Én a helyedben lezárnám ezt a kapcsolatot minél hamarabb, amíg ezt meg tudod tenni és nem bonyolódsz még jobban bele.

2017. szept. 16. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

Utolso koszonom!!!

Igen en is a lezaras mellett dontok.

2017. szept. 16. 14:32
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Egy biztos, szeretői státuszban, érzelemnek helye nincs. Max, szimpatikus és jó vele a szex. Ennél több van, ki kell lépni, mert húz be és a végén, nagyon fájdalmas lesz.
2017. szept. 16. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

"az ismeroseim elottem mondjak hogy milyen jol megvannak az asszonnyal es hogy biztos boldogok..."


Képzelem mekkora boldogság lehet...vagy lenne, ha kiderülne a pasi szeretőket tart..

Lépj ki, még ma.Értelmetlen kapcsolat ez számodra.

2017. szept. 16. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

Ha nem vagy rá büszke, akkor nem tudom, hogy minek mentél bele. Mindegy.

Zárd le a dolgot. Egyébként gondolhattad volna, hogy ez lesz - a szeretők többsége végül beleszeret a pasiba, aki aztán a feleséget választja.


21/L

2017. szept. 16. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
En is voltam szereto, ugyanigy voltam mint te. Kileptem es nem bantam meg :) Tedd te is ezt
2017. szept. 16. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Na puff, beütött a szexkapcsolatok átka...b..szhatod.
2017. szept. 16. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Ugyan ez tortent velem is. 3 napja leptem ki.
2017. szept. 16. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!