Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Valóban igényesebbnek kéne...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valóban igényesebbnek kéne lennem magam felé?

Figyelt kérdés

Átlagos külsejű nő vagyok. Sem pénzem, sem időm nem lenne csinibabát varázsolni magamból.

Alapszinten adok magamra, mint pl heti 3 hajmosás, szőrteleítés, napi 1-2 zuhanyzás, bőrápolás, enyhe smink.

Vékony vagyok, de hamarosan tervezek elkezdeni sportolni.

Visszafogottan szoktam öltözködni, az alakomnak, az alkalomnak és az időjárásnak megfelelően.

Sosem volt gondom a párkeresésel, de rosszul esik, mikor itt olyanokat olvasok, hogy a férfiak csak emgalkuvásból járnak/vesznek el átlagos nőket, és titokban szupermodellek, insta modellek, és haasonlók után vágyakoznak, csak belátják, hogy nincs hozzájuk elég pénzük.


Valóban így lenne?


2017. szept. 22. 12:29
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Ami az instan es tarsain van,az kamu. Kinek van szuksege fenyre csunyulo lanyokra reggel az agyban? Magadat add! Van ra igeny,te irtad! A münöre vagyokkal nem egymast keresitek,ennyi:)
2017. szept. 22. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
78%
Nem igy van, hagyd :D Illetve van egy retege a ferfiaknak, akik valoban, de szerintem oket konnyu kiszurni. Alapbol ha egy magabiztos, normalis ferfi a parod, annak nincsenek tobbnyire ilyen komplexusai, hogy o csak azert van veled, mert jobb nincs. Ez altalaban azokra jellemzo, akiket konkretan neked kell felszedni, mert meg atlagos not is alig mernek leszolitani. Persze nekik se biztos, hogy az instalany az ideal, de koztuk gyakoribb az, amit a kerdesben irsz. Egy magabiztos ferfi felszedi az instalanyt, ha olyat akar es kesz, vagy pedig ha tetszik is neki kulsore, attol fuggetlenul te is ugyanugy tetszhetsz. Nekem is tud tetszeni ket total eltero stilusu ferfi, ugy gondolom, a ferfiak se keptelenek ra, hogy egy “mubb” lanyt is es egy termeszetesen szebbet is szepnek talaljanak.
2017. szept. 22. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
97%

Dehogy! Két fontos dolgot ne felejts el:

-Annyira leszek férfiből FÉRFI, amennyire te nőből NŐVÉ válsz jelenlétemben.

-A nőnek a kisugárzása fog meg, nem a mellmérete :)

2017. szept. 22. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
95%
A probléma a fejedben létezik. Sikeresen átmosták a te búrádat is. 😟
2017. szept. 22. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 Krukutyán Levente ***** válasza:

Nem teljesen, mert ilyen szempontból szinte minden megalkuvás. Van autód? Ha nem 20 millás luxus autó, akkor meg alkudtál vele, mert van jobb annál. Ugyan ez házra, munkahelyre, kajára, mindenre.

Tény, hogy van akiknél ez a helyzet, de a valóság az, hogy egyszerűen mások az igény szintek. Valaki megelégszik a "kevesebbel" is bőven és boldog vele (Bár ez megint megalkuvóan hangzik... minden nézőpont kérdése), van akinek meg a mások által átlagosnak vélt dolog a tökéletes.

Eleve nincs tökéletes ember, szóval mindig megalkuszunk, aki majd lepontoz csak egy pillanatra gondolkozzon el, hogy tényleg nincs hibája a párodnak? Semmi? Jó eséllyel vannak és ha nem lennének az pozitív lenne, szóval gyakorlatilag jobb lenne. Ergo végül is egy bizonyos szinten megalkudtál.

Az összhatás a fontos ebből látszik. Egy "mérsékelten" csinos lánnyal, akivel egy hullámhoszon van az ember sokkal jobb lenni, mint valami dögös buta cica babával.

Persze ezzel még mindig azt is kijelentem, hogy a legjobb egy dögös és intelligens nő lenne. De mint mondtam igényszintek. Lehet valaki napi szinten bélszínt enne más meg tökéletesen elvan a pörkölttel és nem is vágyik másra.

A fő a szerelem végül is, lehet van aki csinosabb, vékonyabb, magabiztosabb, ilyen-olyanabb annál, akit szeretsz, de nem jobb.

2017. szept. 22. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
44%
#3: Jajj de szép volt.
2017. szept. 22. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
magaddal szemben sosem. Másokkal szemben sokaknak kellhet kompromisszumot hozni, mert így hatékonyabban tehetnek olyan szükségletük kielégüléséért, mint a társaság, szex, valakihez való tartozás stb... Neked ezzel nincs gondod, nálad vagy megvan a kompromisszum, vagy nem is voltál rákényszerülve sosem. Tehát amíg a más emberekkel kapcsolatos szükségleteid kielégülnek, addig jó így is minden, ahogy van.
2017. szept. 22. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:

Nekem sosem jöttek be as agyon sminkelt lányok, akikben már kb semmi természetes nem volt...

Szolid smink bőven elég hidd el!

2017. szept. 22. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

Te igényes vagy, csak nem vagy műanyag.

Döntsd el te, hogy ez baj-e:)

2017. szept. 22. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
73%

" mikor itt olyanokat olvasok, hogy a férfiak csak emgalkuvásból járnak/vesznek el átlagos nőket, és titokban szupermodellek, insta modellek, és haasonlók után vágyakoznak, csak belátják, hogy nincs hozzájuk elég pénzük"


Ezt legfeljebb a férfigyűlölő feminácik írják :) Szerintem tök oké az átlagos külső, részemről a sminkről is lemondhatnál teljesen.

2017. szept. 22. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!