Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Apa új barátnője egy évvel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Apa új barátnője egy évvel fiatalabb nálam?

Figyelt kérdés

Amyával élek és apával két hetente találkozok.

Kiderült, hogy a barátnője egy évvel fiatalabb nálam és ráadásul vannak is közös barátaink a lánnyal!!!

Múlt héten pedig elmentünk a belvárosba a barátaimmal bulizni és a lány ott volt apával!!! Ketten buliztak!!!!

Nagyon nagyon zavar! Baromi ciki és undorító.

Apa 43 éves, a lány pedig 20.

Ém 19 vagyok.

Nagyon cikinek érzem:( nem tudom mit tegyek.:(

Már azon gondolkodtam,hogy kiverem a hisztit apának hogy ezt hpgy képzeli,milyen helyzetbe hoz emgem:(

A lányt se értem. Szép és okos,egyetemista, minek kell neki egy 23 évvel idősebb apuka?:(

Apa eléggé gazdag, de nem azért jöhetett össze vele a lámy. Mert ők is eléggé gazdagok.


2017. aug. 18. 23:30
1 2 3 4
 31/33 anonim ***** válasza:

Egy: tanulj meg számolni :D


Kettő: tudom, hogy szar, de ne szólj bele


Három: apád hadd dugjon már még pár évig egy fiatal fruskát - ha neki ez kell -, utána úgysem fog kelleni senkinek.

2017. aug. 19. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/33 anonim ***** válasza:
Elég gáz. A lány majd hamar lelép egy hozzá illő fiúval, és nem marad a vénség mellett.
2017. aug. 19. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/33 anonim ***** válasza:
Ha jól értem nem az zavar igazából, hogy ennyivel fiatalabb, hanem inkább az, hogy pótanyukát akar játszani, azaz beszámol apudnak mindenről? Mond meg neki, hogy van anyukád, aki tud a dolgaidról meg megbeszélsz vele mindent, ne avatkozzon bele, pláne, hogy nem is éltek együtt.
2017. aug. 24. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!